2020-06-14

Kolekcje ubrań

Top Secret na upały

Przed nami upalne, gorące dni. Jakie stylizacje wybrać, kiedy jest naprawdę gorąco? Inspiracji szukamy w letniej kolekcji Top Secret. 

 

 

 

 

 

W okolicznościach weekendowych i wakacyjnych wybór jest dość prosty. Sprawdzony i komfortowy zestaw to szorty i  T-shirt. W tym pozornie banalnym zestawie też możemy podkreslić swoje podejście do mody, wyrazić je sympatią do luźniejszych, prostych  lub bardziej dopasowanych form; kwiatowych i kobiecych printów, zabawy z hasłami czy napisami na koszulkach. 
 
Tropikalne wzory mocno trzymają się w trendach. Świetnie sprawdzą się w cienkich lekkich stylizacjach: bawełnianych bluzkach, przewiewnych spodniach czy szerokich sukienkach. Obszerne suknie, marszczone, z wielu falban  czy o baloniastej formie,  jakby nadmuchane powietrzem, to hit tego lata. Możemy tu wybierać w długościach, nadrukach, ostrej czy pastelowej kolorystyce. 
 
Biel jest niezawodną propozycją na upały i pewniakiem tak w stylizacjach weekendowych jak i bardziej formalnych. Białe spodnie i bluzka z hiszpańskim dekoltem to dobra propozycja na  gorące dni w mieście. Coraz więcej zwolenniczek ma też letnia czerń.  Gładki kombinezon, sukienka, świetnie sprawdzą się w bardziej oficjalnych sytuacjach, w pracy, ale równie dobrze, zestawione z sandałami, czy butami sportowymi, będą podstawą nieformalnej stylizacji. Czerń dobrze komponuje się też z bardzo modnym w tym sezonie beżem i jego ciemnymi odcieniami. 
 
Długie i zwiewne letnie sukienki to prawdziwe  pole do stylizacyjnych popisów. Buty, torebka, kolczyki mogą stworzyć z takiej  sukienki look na letnie przyjęcie . Z  klapkami i koszykiem, możemy ją wykorzystać nawet na plaży.
 
Udał w mieście jest zawsze sporym  wyzwaniem. Tu nieoceniony będzie len. Prosta sukienka, lniane spodnie czy bluzka to świetne propozycje do pracy.
 
Nasza ostatnia propozycja to wzór w grochy. Kobiecy, trochę słodki print  świetnie wygląda na lekkich, falbaniastych spódnicach i sukienkach. 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar