2020-05-17

Nowinki

Dziewczęcy luz czyli styl Kate Beckinsale

Angielska aktorka Kate Beckinsale doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że jest przepiękną kobietą, a czas jest jej sprzymierzeńcem. Ostatnio częściej niż na ekranie możemy ją oglądać na plotkarskich portalach, które rozgrzewa fakt, że Kate lubi randkować z młodszymi mężczyznami. To właściwie nikogo nie dziwi bo aktorka wygląda lepiej niż niejedna dwudziestolatka. Natura obchodzi się z nią wyjątkowo łaskawie. Piękna twarz, smukła sylwetka i lśniące włosy sprawiają, że od Kate trudno oderwać wzrok. Jej codzienne stylizacje to mieszanka miejskiego luzu i sportowej nonszalancji. Lubi podkreślać swoje długie nogi butami na wysokim obcasie, ale równie chętnie wybiera sneakersy czy trampki.

Kate Beckinsale bardzo dba o swoją formę, a na swoim Instagramie publikuje filmiki, na których ćwiczy czy trenuje jogę. Fani są zachwyceni, a sama aktorka motywuje do aktywności fizycznej. Jest w końcu żywym przykładem, że jej wysiłki się opłacają.

 

 

 

 

Komentarze (1)

Patrycja (2020-05-19 13:57:08)
Patrycja
Myślę, że do pierwszej stylizacji mogłaby pasować taka bluzka z prążką https://wassyl.pl/pol_m_Bluzki_Bluzki-z-prazka-374.html . Ogólnie połączenie dżinsów i białej bluzki świetnie wygląda. Jest elegancko jeśli dodamy szpilki a zarazem wygodnie. Ja obecnie preferuję stylizację numer 3 :) Do dresów też fajnie możemy dopasować dodatki. Trampki i taki sportowy ubiór daje dużą swobodę. Nie musimy w takim ubiorze przebywać jedynie w domu. Idealnie nadaje się na spacer czy wyjście na zakupy.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar