2008-08-29

PLOTKI

Dwie twarze gwiazd

Możliwe, że kamera nie kłamie, ale na pewno jest bardzo pomocna w pozytywnym ukazaniu danej gwiazdy, co nie zawsze zgadza się z rzeczywistością. Tak właśnie jest z gwiazdami serialu „Gotowe na wszystko”, które na premierach, przyjęciach, w programach telewizyjnych, miejscach znanych wyglądają nienagannie, a na co dzień z ich wyglądem jest o wiele gorzej. Zestawienia zdjęć bardzo dobrze pokazują rzeczywistą sytuację. Z jednej strony niezwykła uroda, makijaż i piękno, a z drugiej naturalność aż do bólu, by nie powiedzieć zaniedbanie. Zestawienia rzeczywistości z wystylizowanymi zdjęciami są bardzo wymowne i brutalne w stosunku do gwiazd.

Patrząc na profesjonalne zdjęcia gwiazd widzimy promieniującą urodę. Aktorki serialu są niezwykle atrakcyjne i nie jedna kobieta zazdrości im takiego wyglądu. Jednak to wszystko nie jest do końca zgodne z prawdą. „Żadna z nich nie ma żadnych worków pod oczami czy kurzych łapek wokół oczu. Nie ma zmarszczek na ramionach, dłoniach, nogach, czy stopach, a to jest nienaturalne. Wyglądają jak sklepowe manekiny, a ich skóra jest wprost idealna. Praca nad takim wyglądem zdjęcia zajmuje około jednego dnia.”

Longoria Parker nie będzie juz tak piękna w 5 sezonie, jak na fotografiach w prasie. Akcja przenosi się do 2013 r. gdzie Gabriella grana przez Evę ma dwójkę dzieci i przybyło jej kilka dodatkowych kilogramów. Producent filmu Marc Cherry powiedział, że skok w przyszłość to taki reset w filmie. Miałem wrażenie, że historia zbytnio się skomplikowała i teraz che wrócić do prostoty jaka była w sezonie pierwszym. 5 lat otworzy nowe drogi przed bohaterami. Znowu pojawia się tajemnica oraz nowi sąsiedzi.” Nicollette Sheridan występująca w serialu również była obiektem lotek, gdyż podobno wyleciała z produkcji pod koniec sezonu czwartego, ale jej postać pojawi się w sezonie piątym wraz z gwiazdą miasteczka Boomtown, w którym postać grana przez Nicollette - Edie, mocno się zakocha. „Edie wróci do Wisteria Lane w bardzo dziwny sposób, ale nic więcej nie powiemy.” Nicollette sama przyznaje: „będzie gorąco.”

Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejny sezon „Gotowych na wszystko”.Komentarze (1)

angelika (2008-08-29 10:30:11)
szok
no ale taki jest showbiznes
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar