2020-03-21

Diety

Shake proteinowy Go On – nowość od Sante

Zawsze do przodu!

Shake proteinowy Go On to nowa propozycja firmy Sante, stworzona z myślą o osobach aktywnych, uprawiających sport zarówno rekreacyjnie, jak i wyczynowo. Shake zawiera najwyższej jakości białko serwatkowe WPC oraz aminokwasy BCAA. Stanowi idealną porcję wartościowych odżywczo protein. Koktajl jest szybki i wygodny w przygotowaniu – łatwo się rozpuszcza i świetnie smakuje. Jest dostępny w trzech rodzajach: malinowo-jogurtowym, czekoladowym i waniliowo-karmelowym. Doskonały po treningu, ale też w ciągu dnia – jako odżywcza przekąska rano, pomiędzy posiłkami czy przed snem. Stanowi też ważny element uzupełniający codzienną dietę, niekiedy ubogą w wysokiej klasy białko.

 
Dobry skład – dla wszystkich aktywnych


Przy każdej podejmowanej aktywności sportowej – również tej rekreacyjnej, rośnie zapotrzebowanie organizmu na białko. Ten makroskładnik jest podstawowym materiałem budulcowym, przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz regeneracji całego organizmu. Co ważne, przy odpowiednim odżywianiu pomaga redukować tkankę tłuszczową. Warto zwrócić uwagę, jakiego rodzaju białko znajduje się w składzie wybieranych przez nas koktajli czy suplementów. Nowy shake proteinowy Go On zawiera białko WPC 80 (białko serwatkowe), które wyróżnia się wysoką przyswajalnością oraz bardzo dobrym profilem aminokwasowym.

Shake proteinowy Go On ma w swoim składzie również aminokwasy BCAA. To inaczej aminokwasy rozgałęzione, które należą do grupy egzogennych – czyli takich, których organizm nie jest w stanie sam syntetyzować, a musi dostarczać z pożywieniem. Odgrywają one ważną rolę. Największe ich stężenie występuje w białkach mięśni szkieletowych, które są najbardziej eksploatowane podczas treningów.Shake proteinowy Go On to świetny sposób na szybkie uzupełnienie wartościowego białka po treningu. To z całą pewnością przyniesie wymierne korzyści – zarówno jeśli chodzi o formę, jak i samopoczucie.

Smaczny i odżywczy – na każdą porę dnia!


Shake proteinowy Go On doskonale sprawdzi się nie tylko po zakończonej aktywności sportowej lub jako uzupełnienie diety. Jest pyszną i szybką przekąską, po którą można sięgać w różnych momentach dnia. Nie zawiera aspartamu ani cukru dodanego, a przy tym świetnie smakuje. Asortyment obejmuje trzy wersje smakowe: malinowo-jogurtową, czekoladową i waniliowo-karmelową. Dodatek maślanki sprawia, że shake ma wyjątkowo kremową konsystencję.

Jako produkt instant, doskonale się rozpuszcza, tworząc gładki, jednolity koktajl. Znajdująca się w opakowaniu miarka ułatwia precyzyjne dozowanie.

Nowy shake proteinowy Go On to nie tylko cenne źródło białka i aminokwasów – tak ważnych dla wszystkich aktywnych osób, ale też przyjemność płynąca ze smaku i wygody przygotowania.

Ceny:
Go On Protein Shake o smaku podwójnej czekolady – 29,9 zł (300 g)
Go On Protein Shake o smaku malinowo-jogurtowym – 27,9 zł (300 g)
Go On Protein Shake o smaku karmelowo-waniliowym – 27,9 zł (300 g)
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar