WŁAŚCIWOŚCI WYCIĄGU ROŚLINNEGO


Chinowiec, drzewo pochodzące z Ameryki Południowej i należące do rodziny marzanowatych, stosowane jest tradycyjnie jako środek wzmacniający i ściągający. Wybraliśmy gatunek Cinchona pubescens Valh., ponieważ jego kora obfituje w chininę – molekułę o potężnych właściwościach wzmacniających, które zostały udowodnione naukowo.


Uprawiamy nasz chinowiec w Ekwadorze, zwracając szczególną uwagę na poszanowanie otaczającego go ekosystemu. Kontrolujemy jakość każdej zebranej rośliny skrupulatnie przestrzegając listy specyfikacji Phytofilière® KLORANE. Z zebranej ręcznie kory uzyskujemy wyciąg z substancją czynną, której właściwości pobudzające cebulki włosów zostały przez nas udowodnione i opatentowane. Wyciąg wchodzi w skład linii produktów przeciw wypadaniu włosów na bazie wyciągu z chinowca KLORANE.

 

 

Szampon z Chininą i Witaminami z grupy B


Przywraca włosom siłę i witalność. Bogaty w chininę, stanowi "rewitalizującą kąpiel" dla włosów.
Szampon z Chininą i Witaminami z grupy B przeznaczony do włosów przerzedzonych lub jako uzupełnienie pielęgnacji przeciw wypadaniu włosów. Stymuluje wzrost włosa dzięki połączonemu działaniu Chininy i Witamin z grupy B. Działa jak prawdziwy koncentrat mocy przywracając włosom witalność, wytrzymałość i ułatwiając rozczesywanie.


Zastosowanie: Przeznaczony do włosów osłabionych i wypadających. Uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów


Cena:    31,90 zł / 200 ml     50,00 zł/ 400 ml


Balsam do włosów na bazie chininy i wit B Klorane


wzmacniający i ułatwiający rozczesywanie


Balsam na bazie chininy o naukowo potwierdzonym silnym działaniu wzmacniającym, pobudza cebulkę włosa i stymuluje produkcję keratyny. Włosy odzyskują zdrowie i siłę.


Zastosowanie: Przeznaczony do włosów osłabionych i wypadających. Uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów.


Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem Klorane na bazie chininy i witamin B, usunąć nadmiar wody i nakładać balsam pasmo po paśmie. Rozczesać włosy. Pozostawić na 2-3 minuty, następnie spłukać.


Cena:    54,00 zł / 200 ml


Force Tri-Active Serum z aktywnym kompleksem Chinina-Kofeina-Arginina


Serum o potrójnym działaniu stosowane w chronicznym wypadaniu włosów: zagęszcza, stymuluje wzrost i wzmacnia włosy. Potwierdzona skuteczność w ciągu 6 tygodni.


Serum Force Tri-Active łączy w sobie unikalną siłę wzmacniających roślinnych składników aktywnych, które sprawiają, że włosy stają się gęstsze i silniejsze. Chinina, Kofeina i Arginina wspomagają w walce z chronicznym wypadaniem włosów, stymulując ich wzrost, siłę i odporność.


Trzy aspekty działania: GĘSTOŚĆ: Chinina- pobudzenie mikrokrążenia skóry głowy, by zwiększyć wchłanianie składników odżywczych na poziomie cebulek. Odżywione u podstawy włosy rosną grubsze. WZROST: Wyjątkowe połączenie chininy i kofeiny pobudza metabolizm komórkowy. Włosy rosną szybciej i mają więcej energii. SIŁA: Arginina zapobiega glikacji włókien kolagenowych, przywracając elastyczność skórze głowy. Włosy są grubsze i mocniejsze od cebulek aż po same końce.


Zastosowanie:
Polecane do włosów rzadkich, osłabionych i wypadających. Uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów.

Sposób użycia:
Nanieś 3-4 aplikacje dozownika na czystą skórę głowy. Wmasuj i wystylizuj włosy. Nie spłukuj. Stosuj 2-3 razy w tygodniu przez 3 miesiące.

Cena:    115,90 zł / 100 ml


Force Keratine Koncentrat Przeciw Wypadaniu Włosów


hamuje wypadanie włosów i przywraca siłę osłabionym włosom


FORCE KERATINE Koncentrat przeciw wypadaniu włosów to kuracja uderzeniowa, która przywróci kondycję Twoim włosom. Dzięki wyjątkowej formule z kompleksem chininy i kofeiny, witaminy z grupy B oraz keratyny, pomaga zahamować wypadanie włosów i pobudza ich wzrost. Włosy stają się wyraźnie mocniejsze. Mocniejsze włosy już po pierwszej aplikacji.


Sposób użycia:

  • 3-miesięczna kuracja wzmacniająca włosy od nasady aż po same końce


Stosować na czyste, osuszone włosy raz dziennie:


- Spryskać skórę głowy 6-8 razy, wmasować stosując metodę masażu Klorane. Nie wcierać, aby uniknąć uszkodzenia mieszków włosowych. Spryskać 2-3 razy na całej długości włosów. Wysuszyć włosy i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać.

 

  • Stymulujący masaż


Pochylić głowę, położyć palce: wskazujący i środkowy obu dłoni tuż nad szyją i masować ruchami poziomym, dochodząc aż do uszu. 4 palcami wykonywać okrężne ruchy wzdłuż linii włosów, od szyi, aż po czoło. Wykonać 2 przejścia, po 10 sekund każde. Położyć całe dłonie po obu stronach głowy i masować 2 razy po 10 sekund. Następnie położyć dłonie z przodu i z tyłu głowy i masować 2 razy po 10 sekund.


Cena:    129,90 zł / 125 ml


Keratin caps siła i witalność włosy i paznokcie
Suplement diety przywracający włosom witalność, gęstość i wigor
Suplement diety w postaci kapsułek wykonanych z Cinchona (Cinchona pubescens Vahl.). Optymalna formuła keratyn zawiera składniki istotne dla zdrowych włosów skory i włosów i paznokci. Keratyna białko stanowiące budulec dla włosów. Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy. Cynk i selen pomagają w ochronie komórek przed starzeniem oksydacyjnym.


Cena: 42,00 zł / 30 kapsułek
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar