2020-02-07

KSIĄŻKA

Jedna historia, dwa zakończenia - WSZYSTKO NIE TAK! 2

Człowiek często zastanawia się co by było, gdyby dokonał innego wyboru, zdecydował się na inny krok, związał z kimś innym… Prawda?

A gdyby było to możliwe? Poznać dwa różne zakończenia tej samej historii i dopiero wtedy móc podjąć właściwą decyzję?!

Już 11 lutego na polskim rynku wydawniczym pojawi się niezwykła książka! To druga część powieści Izabelli Frączyk WSZYSTKO NIE TAK! 2.

Tego jeszcze nie było! Czytelniczki nareszcie dostaną szansę, której nigdy wcześniej nikt im nie dał – DWIE WERSJE ZAKOŃCZENIA W JEDNEJ POWIEŚCI!

 

 Opis:

Historia Marzeny, uzdolnionej młodej architekt, znanej w środowisku z bogactwa oraz idealnych rodzinnych relacji, pokazuje nam, do jakiego stopnia pozory potrafią wykreować rzeczywistość.

Codzienne życie Marzeny tak naprawdę dalekie jest od podtrzymywanego przez lata perfekcyjnego wizerunku. Idealna żona, matka, córka, szefowa… Atrakcyjna, zamożna, uzdolniona zawodowo… Czyż to nie brzmi zbyt pięknie?

Za błędy młodości zwykle słono się płaci. Marzena również otrzymała pokutę za swoje grzeszki, ale ta – na szczęście – właśnie dobiegła końca…

Zapnijcie pasy!

Kontynuacja bestsellerowej powieści Wszystko nie tak! dostarczy Wam sporo zaskoczeń. A dodatkowo – jako czytelniczy bonus – możecie wybrać sobie zakończenie, gdyż ta historia, nieco przewrotnie, kończy się podwójnie. Cóż, nikt nie jest idealny…

Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi cykle Stajnia w Pieńkach, Śnieżna Grań oraz Kobiety z odzysku. Jej ostatnia powieść Spełniony sen także spotkała się z gorącym przyjęciem czytelników.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar