2019-12-29

KSIĄŻKA

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Te przepiękne książki mogą się stać najcenniejszymi rodzinnymi pamiątkami!

Na wspaniale przygotowanych kartach, seniorzy rodów będą mogli zapisać najważniejsze informacje o sobie, swojej młodości i o rodzinnych tradycjach.

To wspaniały prezent - najpierw dla Babć i Dziadków, a potem dla wnucząt i kolejnych pokoleń. To sposób na zachowanie najpiękniejszych wspomnień i odkrycie rodzinnych korzeni na nowo!

 
Opis:

Świetny sposób na spędzenie czasu z babcią. Jeszcze lepszy, by na zawsze zachować wspomnienia.
Nowoczesny pamiętnik dla babć i wnuków w każdym wieku.

Czy kiedykolwiek się zastanawialiście, jaka była babcia w waszym wieku? Jak wyglądała, kiedy poszła do pierwszej klasy? Co robiła jako nastolatka? Gdzie poznała waszego dziadka? Gdzie była, kiedy urodziła się wasza mama lub wasz tata? Kiedy pękała z dumy z powodu osiągnięć swojego dziecka, a waszego rodzica? A co doprowadzało ją do szału?


W tym dzienniku opowie wam o sobie i podzieli się historią waszej rodziny. Najlepiej z waszą pomocą!


A kiedy dorośniecie, ta niezwykła i wzruszająca pamiątka nabierze dla was szczególnej wartości. I choć może dzisiaj ten podarunek wydaje się wam trochę dziwny, zachowajcie go. Po rozmawiajcie z babcią, poproście ją, by opowiedziała jeszcze inne historie – poszukajcie zdjęć, które moglibyście do tego dziennika dołączyć, a kiedyś w przyszłości będziecie naprawdę szczęśliwi, że zadaliście sobie ten trud. Zrozumiecie, że ta książeczka to skarb.


z listu wydawcy do młodych Czytelniczek i Czytelników
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar