2019-12-19

RECENZJE REDAKCJI

Złoto Koloidalne serum do twarzy

Stara Mydlarnia.

Moja dojrzała skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Stosuje różne kosmetyki i produkty, od których oczekuje pozytywnego rezultatu. Niestety nie zawsze trafiamy na to co sprzyja naszej skórze. Od dłuższego czasu stosuje złoto koloidealne do twarzy prosto ze Starej Mydlarni.

 

 

 Zobaczcie opis producenta: Lekkie, żelowe serum ze złotem koloidalnym (30% zawartości), kwasem hialuronowym, olejem arganowym oraz prowit. B5. Cząsteczki złota stymulują syntezę kolagenu i elastyny, spowalniając proces wiotczenia skóry oraz pobudzają procesy regeneracji. Odpowiadają za wzrost nawilżenia skóry i spowalniają powstawanie zmarszczek. Dodatek kwasu hialuronowego i oleju arganowego sprawia, że serum stanowi kompletny produkt do pielęgnacji skóry suchej, dojrzałej, wymagającej regeneracji.

 

 Bez dwóch zdań ten kosmetyk pozostanie ze mną na długi czas. Jak do tej pory spisuje się znakomicie. Moja cera uległa znacznej poprawie – ( przyznam się, że nie potrzebuje już tak często wizytować u kosmetyczki ). Serum ładnie się wchłania a skóra pozostaje gładka – a po niedługim czasie widać delikatne wygładzenie szczególnie na czole – w moim przypadku J.

Dziękuje za możliwość testowania.

Jadwiga +50

Cena za buteleczkę około 39zł.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar