2019-09-22

KSIĄŻKA

Polish beauty. Przewodnik piękna dla Polek

Marta Krupińska
#Polish beauty. Przewodnik piękna dla Polek
Premiera 16 października 2019Czy oleje są dobre dla tłustej cery?
Dlaczego tonik jest lepszy niż serum?
Komu najbardziej zagraża smog?
Jak dba
 o siebie w duchu eko i nie zwariowa?

 
Razem z najlepszymi ekspertkami do spraw urody w Polsce Marta Krupińska wzięła pod lupę najbardziej popularne praktyki pielęgnacyjne i „cudowne składniki” z różnych stron świata.
Przeprowadziła śledztwo, na ile sprawdzają się one na polskim gruncie.
Autorka podpowiada czytelniczkom, co powinno się znaleźć w ich kosmetyczkach, a z czego mogą bez wyrzutów sumienia zrezygnowa
.
Zdradza, jak w dziesięć minut zrobi
 make-up no make-up, który podkreśli naturalne atuty, bez teatralnych sztucznych rzęs, tipsów i hebanowej opalenizny rodem z solarium.
Z tej książki panie dowiedzą się, jak świadomie kupowa
 kosmetyki i na co zwraca
 uwagę w ich składzie, jednocześnie nie szkodząc środowisku.
Poznają też patenty na zdrowie i urodę Polek, dla których kosmetyki to praca i pasja jednocześnie.

Myślałam, że o pielęgnacji wiem już wszystko... a jednak!!! Marta niesamowicie rzetelnie podeszła do sprawy! Stworzyła książkę, a raczej podręcznik dla każdej z nas. Polecam zarówno młodym dziewczynom, jak i dojrzałym kobietom. Dbajmy o siebie świadomie!

Zofia Zborowska-Wrona


Marta Krupińska
Szefowa działu urody „ELLE” i „ELLE MAN”. Wcześniej pisała między innymi  dla „Wysokich Obcasów” i „Viva! Moda”. Testuje dziesiątki kosmetyków, a znajomi żartują, że jej mieszkanie zmieniło się w drogerię. Chciałaby by
kosmetyczną minimalistką, ale chyba uda jej się to dopiero w następnym wcieleniu. Do napisania książki o pielęgnacji dla Polek zainspirowały ją rozmowy przy kawie z koleżankami i liczne wywiady z lekarzami, makijażystami i innymi ekspertami z branży beauty.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar