2019-08-02

DEKORACJA WNĘTRZ

Szklane dzieła sztuki od Fyrklövern

Tagi: dekoracje

Przepiękne serwisy porcelanowe, będące podstawą nakrycia stołu, to nie jedyne elementy udanej dekoracji. Do przygotowania eleganckiego przyjęcia niezbędne są również kieliszki, karafki, szklanki, misy oraz świeczniki. Projekty marki Fyrklövern zachwycają niepowtarzalnym designem, oryginalnymi dekorami i kunsztownymi wykończeniami. To prawdziwe arcydzieła, z których warto korzystać na co dzień i od święta!

 
Najpiękniejsze chwile uchwycone w szklanej oprawie wspaniale oddaje kolekcja MOMENTS. Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości szkła, oryginalnego, subtelnego designu z unikalnym, grawerowanym diamentem wzorem pereł i kwiatowym dekorem, to kwintesencja wdzięku i ponadczasowej elegancji.
 
 
 
 
 
MOMENTS, Fyrklövern
 
Ekskluzywna linia porcelany POLSKA 100 została zaprojektowana by uczcić wyjątkowwą, 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości! Wraz z kolekcją porcelany, która zawiera serwis obiadowy i kawowy przygotowaliśmy najwyższej jakości elementy wykonane ze szkła, które doskonale sprawdzą się podczas letnich przyjęć koktajlowych i wystawnych spotkań w domowym zaciszu. Eleganckie kieliszki i szklanki stanowią doskonałą dekorację stołu.
 
 
 
 
POLSKA 100, Fyrklövern
 
W skład unikalnej  Jubileuszowej Serii POLSKA 100, oprócz serwisu obiadowego i kawowego, wchodzi także  linia kryształowych kieliszków i szklanek. Eleganckim dopełnieniem całej zastawy są: Kryształowa Seria wazonów i świeczników oraz wazon ze szkła artystycznego POLSKA 100. 
 
 
 
 
 
POLSKA 100, Fyrklövern
 
 
 
Niezwykle wytworna kolekcja szkła SILUETT to zbiór przepięknie wykonanych kieliszków, szklanek, dzbanków, wazonów, świeczników, salaterek, a także karafki, świecznika i patery, które pozwolą przygotować eleganckie przyjęcie na każdą okazję! Wysokiej jakości, krystalicznie czyste szkło zdobione ręcznie szlifowaną pętlą zostało zaprojektowane w oparciu o piękno, kształt i funkcję. 
 
 
 
 
 
 
SILUETT, Fyrlövern
 
Wyjątkowy design, najwyższej jakości szkło i charakterystyczne wzornictwo – to elementy szczególne szklanego serwisu VICTORIA! Dekor w odcieniach złota i błękitu, nadaje tej zastawie luksusowy wygląd. 
 
 
 
 
VICTORIA, Fyrklövern
 
Kolekcja szkła DIAMOND Crystal Collection, stworzona została z dbałością o każdy detal. Delikatnie uwypuklone szkło z charakterystycznym, diamentowym szlifem, nadaje jej unikalny wyraz, nawiązujący do luksusu i najdroższych na świecie kamieni – diamentów. Te gustowne produkty doskonale sprawdzą się podczas uroczystych spotkań z przyjaciółmi
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar