2019-07-28

Buty

Odśwież swój styl z nowymi modelami ECCO FLEXURE

Niezależnie od tego, czy preferujesz ikoniczne, minimalistyczne buty typu shell-toe czy modele inspirowane obuwiem dla biegaczy, możesz teraz cieszyć się estetyką premium połączoną z nowoczesnym oraz innowacyjnym komfortem. Zarówno ECCO FLEXURE T-CAP, jak i ECCO FLEXURE RUNNER zostały stworzone na rewolucyjnej podeszwie duńskiej marki, która jest lekka, wyjątkowo miękka i niesamowicie elastyczna. Czas na nowatroską alternatywę dla klasycznych sportowych butów!

 

 

 

 

 
Podeszwa Flexure dopasuje się do każdego Twojego ruchu w ciągu dnia. Została ona stworzona przy użyciu pionierskiej technologii szewskiej ECCO FLUIDFORM™ Direct Comfort. ECCO FLEXURE T-CAP i ECCO FLEXURE RUNNER to modele wyjątkowej jakości, idealne dla współczesnej kobiety, dzięki cholewkom wykonanym z szerokiej gamy luksusowych skór ECCO opracowanych w garbarniach marki.
 
Buty ECCO to połączenie prostoty i funkcjonalności z najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest opracowana prawie 30 lat temu i wciąż udoskonalana technologia FLUIDFORM™, która zapewnia elastyczność i idealne dopasowanie do stopy, dzięki integralnemu i solidnemu połączeniu między cholewką a podeszwą – bez zbędnych zszywanych oraz klejonych zespoleń.
 
 
 
 
 
 
 
 
ECCO FLEXTURE T-CAP swoją wyjątkową funkcjonalność zawdzięczają przede wszystkim podeszwie FLEXURE, która gwarantuje lekkość, sprężystość oraz dynamikę każdego kroku. Podeszwa została stworzona dzięki technologii ECCO FLUIDFORM™, która polega na wykorzystywaniu lekkiego, płynnego materiału PU do odwzorowania jedynych w swoim rodzaju anatomicznych kopyt szewskich oraz ukształtowania w późniejszej obróbce miękkiej i wygodnej podstawy obuwia. ECCO FLUIDFORM jest zdecydowanie lżejsza oraz bardziej elastyczna niż tradycyjna, warstwowa platforma.
 
Wąska wersja podeszwy FLEXURE została użyta również w ECCO FLEXURE RUNNER, tworząc niezwykle elegancki i lekki model butów. Choć ECCO FLEXURE RUNNER są inspirowane butami dla biegaczy, mają kobiecy charakter oraz estetykę, która sprawia, że model będzie świetnie wyglądał zarówno w zestawieniu ze spódnicą, jak i jeansami. Co więcej ECCO RUNNER wykonano ze skóry ECCO Nappa o satynowym wykończeniu. Chcąc zapewnić możliwość wyboru marka połączyła ten materiał z innymi tkaninami. Do wyboru dostępne są dwie wersje – pierwsza łączy w sobie ECCO Nappa z nubukiem i sportową tkaniną z metalicznym wykończeniem. Druga propozycja to połączenie ECCO Nappa z gładką, wysokopołyskową skórą ECCO Calf Leather i nubukiem. Możesz również wybrać wersję typu slip-on wykonaną z neoprenu. 
 
Każda odsłona ECCO FLEUXRE RUNNER cechuje się estetyką premium i gwarantuje komfort przez cały dzień. Wiązane modele posiadają modne detale, a propozycje slip-on charakteryzują się skórzanym wykończeniem. Wewnątrz sznurowanych modeli znajdziesz wysokiej jakości skórzane pokrycie i wkładkę, natomiast modele, które szybko i z łatwością wsuniesz na stopę, są w środku wykonane z przepuszczającej powietrze sportowej tkaniny wzmacnającej Twój komfort. 
 
 
ECCO FLEXURE RUNNER
 
Model ECCO FLEXURE T-CAP został wykonany z najwyższej jakości dwuwarstwowej skóry ECCO BYFOL. Materiał wytwarzany w garbarniach ECCO zapewnia gładkie i miękkie wykończenie zarówno na zawnątrz, jak i wewnątrz buta. Ta wysokiej jakości skóra podkreśla minimalistyczny i prosty styl modelu. ECCO FLEXURE T-CAP posiada również wysokiej jakości, pokrytą skórą wkładkę, która zapewnia optymalną wygodę wewnątrz obuwia, a po jej wyjęciu – dodatkową przestrzeń. Model charakteryzuje się również wewnętrznym pokryciem wykonanym w całości ze skóry bądź łączącym dwa różne materiały dla Twojego komfortu. ECCO FLEXURE T-CAP z łatwością założysz i zdejmiesz, szczególnie w wersji slip-on z krzyżującymi się, elastycznymi paskami.
 
  
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar