2019-07-09

Zakończone

Konkurs Opalaj się z Floslek

 Specjalistyczna dermoochrona na lato


Tego lata postaw na specjalistyczną dermoochronę. Wybierz kosmetyk dopasowany do rodzaju Twojej cery i ciesz się piękną pogodą!
 
Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania mamy zestawy do opalania marki FLOSLEK Laboratorium.
 
 
 
 
 
 
Co należy zrobić?
 
Odpowiedz na pytanie:
 
 
Co jest najważniejsze latem, gdy nasza skóra jest wystawiana na promieniowanie słoneczne?
 
 
 
Odpowiedź należy przysłać na adres email konkursyudziewczynpl@gmail.com. W tytule maila należy podać nazwę konkursu.
 
 
Co można wygrać?
 
Do wygrania mamy 3 zestawy kosmetyków do opalania marki FLOSLEK Laboratorium. W skład każdego zesyawu wchodzą:
 
- STICK z SPF 50+,
- Krem-Żel Anti-Spot SPF 50 do skóry zniszczonej z tendencją do przebarwień,
- Oil-free krem tonujący SPF 50+ do skóry mieszanej i tłustej,
- Ochronny krem tonujący SPF 50+ do skóry suchej i wrażliwej,
- Krem ochronny przeciwzmarszczkowy SPF 30 do skóry wrażliwej, suchej i dojrzałej.
 
 
Konkurs trwa od 11.07.2019 do 24.07.2019.
 
 
OPIS NAGRÓD:
 
 
Jednym z najważniejszych czynników wpływających na wygląd oraz zdrowie skóry i organizmu jest promieniowanie UV. Poprawia samopoczucie, wspomaga produkcję witaminy D, opala. Może jednak powodować poparzenia, przebarwienia, a także zmiany nowotworowe. Dlatego bardzo ważne jest przebywanie na świeżym powietrzu, ale również ochrona skóry przed jego niekorzystnym wpływem.
 
STICK z SPF 50+ - Kosmetyk do zadań specjalnych!
Stosując preparaty z filtrem UV możemy bezpiecznie zażywać kąpieli słonecznej (oczywiście w umiarkowanej ilości).  Dzięki nim w głąb naszej skóry nie przedostaną się szkodliwe promienie. Warto postawić na specjalistyczną dermoochronę i stosować kosmetyki dedykowane do danego rodzaju cery. Nie zapominajmy również o ochronie miejsc szczególnie narażonych na promieniowanie słoneczne oraz wrażliwych na działanie słońca, jak np. uszy, nos, okolice oczu. Dlatego, oprócz zwykłego kremu, zawsze warto mieć pod ręką preparat w formie sticku! Ten nowatorski, wodoodporny kosmetyk zapewnia bardzo wysoką punktową ochronę. Wystarczy delikatnie potrzeć miejsce, które chcemy zabezpieczyć i gotowe! Jest niezastąpiony w zabezpieczaniu znamion, blizn lub zmian pigmentacyjnych, także łysiny i tatuaży, zwłaszcza świeżych, które muszą być odpowiednio chronione. Ochronny Stick SPF 50+ z oferty Floslek Laboratorium oprócz filtrów zawiera witaminę E, która opóźnia procesy starzenia, masło Shea, oczyszczoną formę lanoliny i wosk carnauba, który ma właściwości emoliencyjne, działa nawilżająco i odżywia skórę. Wygodny sztyft pozwala na precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę. Wygoda stosowania sprawia, że chętnie sięgają po niego również najmłodsi, dla których taka forma aplikacji stanowi zachętę do używania preparatu i… pozwala wykazać się samodzielnością. O ile to przecież łatwiejsze dla kilkulatków od smarowania się tradycyjnym balsamem!
 
pojemność 16 g
cena 45,99 zł
 
 
Dobrze dobrany krem
Każdy rodzaj skóry wymaga innej pielęgnacji i ochrony. Teraz możesz dobrać krem ochronny dedykowany konkretnemu problemowi: do cery wrażliwej, tłustej i mieszanej, z przebarwieniami i bliznami oraz wrażliwej. Wybierz dla siebie odpowiedni kosmetyk i ciesz się piękną pogodą!
 
Krem-Żel Anti-Spot SPF 50 do skóry zniszczonej z tendencją do przebarwień
Zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem skóry, chroni przed nadmierną pigmentacją, minimalizuje powstawanie plam. Jest wodoodporny i potoodporny. Ma ultra-lekką formułę. Zawiera lipoaminokwas połączony z ekstraktem  lilii wodnej o działaniu łagodzącym i kojącym. Pantenol skutecznie nawilża skórę oraz przywraca jej miękkość i elastyczność, natomiast    witamina E opóźnia procesy starzenia.
 
pojemność 30 ml
cena 29,99 zł
 
 
 
 
Oil-free krem tonujący SPF 50+ do skóry mieszanej i tłustej
To połączenie doskonałej ochrony przed negatywnym działaniem promieniowania z pielęgnacją skóry problematycznej. Dzięki pigmentom maskuje widoczność niedoskonałości skóry. Doskonale dopasowuje się do naturalnego jej odcienia. Preparat jest wodoodporny i potoodporny, doskonale nadaje się pod makijaż. Zawiera kompleks seboredukujący, który redukuje nabłyszczenie skóry oraz produkcję sebum. Eko-certyfikowany emulgator ciekłokrystaliczny pomaga wznowić barierę ochronną, nawilża i odżywia, natomiast witamina E działa antyoksydacyjnie. Krem zwiera filtry chemiczne.
 
pojemność 50 ml
cena 45,99 zł
 
 
Ochronny krem tonujący SPF 50+ do skóry suchej i wrażliwej
Krem intensywnie nawilża i uelastycznia skórę oraz działa łagodząco. Dzieje się tak za sprawą obecności pantenolu oraz połączenia trzech składników aktywnych pochodzenia roślinnego: wyciągu z bluszczu, słonecznika i otrębów ryżowych. Alantoina działa regenerująco i kojąco na skórę. Dzięki pigmentom krem maskuje widoczność zaczerwienień i podrażnień oraz doskonale dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry. Preparat jest wodoodporny i potoodporny. Idealnie nadaje się pod makijaż.
 
pojemność 50 ml
cena 245,99 zł
 
 
Krem ochronny przeciwzmarszczkowy SPF 30 do skóry wrażliwej, suchej i dojrzałej
Kosmetyk chroni skórę przed fotostarzeniem oraz zabezpiecza przed powstawaniem rumienia wywołanego przez czynniki atmosferyczne (silny wiatr, słońce, słona woda). Minimalizuje ryzyko powstawania przebarwień i plam słonecznych. Wygładza skórę i sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje jędrność, gęstość i elastyczność. Zawiera witaminę E oraz Matrixyl 3000, który poprawia gęstość skóry i wygładza utrwalone zmarszczki. Z kolei pantenol, ekstrakt z aloesu i masło Shea skutecznie nawilżają, łagodzą, koją i regenerują skórę. Krem jest wodoodporny i fotostabilny.
 
Pojemność 50 ml
cena 45,99 zł
 
 
 
 
 
 
 
 REGULAMIN KONKURSU
___________________________________________________________
 
1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.1. Organizatorem Konkursu „Konkurs Opalaj się z Floslek” jest DARIUSZ DRĄŻKIEWICZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DR-Studio Dariusz Drążkiewicz wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: Al. Pokoju 2 lok. 41, 42-207 Częstochowa, NIP 6282003112, REGON 242919402, adres poczty elektronicznej: agnieszka@udziewczyn.pl. Niniejszy konkurs jest organizowany w ramach prowadzonego przez Organizatora Konkursu portalu udziewczyn.pl i może być ogłaszany na tym portalu oraz na Fanpage Organizatora.
1.2. Definicje – pojęcia użyte w Regulaminie oznaczają:
1.1.1. FANPAGE ORGANIZATORA – strona Organizatora w serwisie Facebook, znajdująca się pod adresem https://www.facebook.com/udziewczynpl-166684250015416/.
1.1.2. KODEKS CYWILNY – ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.).
1.1.3. KOMISJA KONKURSOWA – komisja powołana przez Organizatora celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu oraz dokonania ustalenia zwycięzcy Konkursu. 
1.1.4. KONKURS – niniejszy konkurs organizowany przez Organizatora zgodnie z Regulaminem.
1.1.5. REGULAMIN – niniejszy regulamin Konkursu.
1.1.6. ORGANIZATOR, ADMINISTRATOR – DARIUSZ DRĄŻKIEWICZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DR-Studio Dariusz Drążkiewicz wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: Al. Pokoju 2 lok. 41, 42-207 Częstochowa, NIP 6282003112, REGON 242919402, adres poczty elektronicznej: agnieszka@udziewczyn.pl.
1.1.7. UCZESTNIK – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i będąca konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, która zamierza uczestniczyć lub uczestniczy w Konkursie.
1.1.8. ZADANIE KONKURSOWE – tekstowa odpowiedź sporządzona przez Uczestnika Konkursu polegająca na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: “Co jest najważniejsze latem, gdy nasza skóra jest wystawiana na promieniowanie słoneczne?"
1.3. Zgodnie z wymogami regulaminu serwisu internetowego Facebook.com Organizator zwalnia właściciela serwisu Facebook.com spółkę Facebook Ireland Limited z odpowiedzialności związanej z organizacją Konkursu oraz informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
2. WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE
2.1. Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie przez Uczestnika Zadania Konkursowego w jeden z następujących sposobów:
1.1.9. na adres poczty elektronicznej: konkursyudziewczynpl@gmail.com;
2.2. Zadanie Konkursowe powinno być wykonane samodzielnie przez Uczestnika, powinno być pracą autorską, która nie była wcześniej publikowana, w tym także w Internecie. Uczestnik wykonując i przesyłając Organizatorowi Zadanie Konkursowe obowiązany jest posiadać do niego pełne prawa autorskie osobiste i majątkowe. 
2.3. Uczestnika, w szczególności w związku z wykonaniem i przesłaniem Zadania Konkursowego, obowiązuje zakaz dostarczania treści bezprawnych. Treści dostarczane przez Uczestnika, w szczególności w ramach Zadania Konkursowego, powinny być zgodne z prawem i dobrymi obyczajami mając na uwadze poszanowanie dóbr osobistych oraz praw autorskich i własności intelektualnej Organizatora oraz osób trzecich, a także nie powinny zawierać słownictwa wulgarnego, obraźliwego lub naruszającego zasady współżycia społecznego.
2.4. Działania Uczestnika w ramach Konkursu nie powinny naruszać regulaminu serwisu Facebook.com (regulamin dostępny jest na stronie internetowej: https://www.facebook.com/policies).
2.5. Jeden Uczestnik może w ramach niniejszego Konkursu przesłać tylko jedno Zadanie Konkursowe. W przypadku przesłania przez jednego Uczestnika więcej niż jednego Zadania Konkursowego, w konkursie bierze udział tylko najwcześniej przesłane Zadanie Konkursowe.
2.6. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Organizatora i inne osoby, które brały udział w przygotowaniu lub organizowaniu Konkursu a także członkowie ich najbliższej rodziny. Przez członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.
3. WARUNKI I ZASADY KONKURSU
3.1. Konkurs trwa od 11.07.2019 do 24.07.2019.
3.2. W celu wyłonienia zwycięzców Konkursu oraz zapewnienia prawidłowego przebiegu Konkursu, Organizator powołał Komisję Konkursową składająca się z osób wchodzących w skład redakcji portalu udziewczyn.pl. Komisja Konkursowa w sposób swobodny wybierze zwycięskie Zadania Konkursowe, kierując się własnym uznaniem, uwzględniając adekwatność, zgodność z tematyką Konkursu, oryginalność, kreatywność i walory artystyczne Zadania Konkursowego Uczestnika.
3.3. W Konkursie zostanie wyłonionych trzech zwycięzców. Wyłonienie zwycięzców zostanie dokonane przez Komisję Konkursową. 
3.4. Wygraną w Konkursie są następujący nagrody:
1.1.9. trzy zestawy kosmetyków do opalania marki FLOSLEK Laboratorium
3.5. Jednemu Uczestnikowi może być przyznana jedna nagroda. Nagroda przysługuje Uczestnikowi wyłącznie pod warunkiem podania przez niego adresu, zgodnie z pkt. 3.7 i w terminie określonym w pkt. 3.7.
3.6. Wynik Konkursu zostanie ogłoszony w terminie miesiąca od dnia jego zakończenia, określonego w pkt. 3.1, poprzez opublikowanie informacji o zwycięzcy (imię i nazwisko, nick) w serwisie Facebook.com na Fanpage Organizatora, na stronie portalu udziewczyn.pl.
3.7. Uczestnik, któremu przyznano nagrodę jest obowiązany, w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu, do podania adresu, na który dostarczona będzie nagroda, poprzez wysłanie wiadomości email na adres poczty elektronicznej: konkursyudziewczynpl@gmail.com. Powyższa wiadomość powinna zawierać: w tytule – nazwę konkursu oraz dopisek „WYGRANA”, w treści – nick (nazwę użytkownika) Uczestnika.
3.8. Nagroda dla Uczestnika wyróżnionego zostanie dostarczona zwycięzcy Konkursu przesyłką kurierską lub przesyłką pocztową poleconą na podany przez niego adres w terminie 3 miesięcy od podania przez niego adresu, na koszt Organizatora.
4. PRAWO KORZYSTANIA Z ZADANIA KONKURSOWEGO (LICENCJA)
4.1. W ramach udziału w Konkursie Uczestnik obowiązany jest wykonać i przesłać Organizatorowi Zadanie Konkursowe. Zwycięskie oraz wyróżnione Zadania Konkursowe w czasie trwania Konkursu oraz po jego zakończeniu mogą być opublikowane przez Organizatora na jego stronach internetowych oraz w serwisie Facebook.com na Fanpage Organizatora w celu realizacji Konkursu, promocji i reklamy Konkursu oraz produktów Organizatora, a także rozpowszechniania informacji o nich oraz w taki sposób, że będą one widoczne dla wszystkich odwiedzających powyższe strony internetowe. 
4.2. Mając powyższe na uwadze Uczestnik przesyłając Organizatorowi Zadanie Konkursowe udziela mu niewyłącznej, nieograniczonej w czasie ani przestrzeni, nieodpłatnej licencji do przesłanego Zadania Konkursowego w zakresie oraz na polach eksploatacji umożliwiających spełnienie celów, o których mowa w pkt. 4.1., to jest w zakresie umożliwiającym Organizatorowi publikację, wyświetlanie, odtwarzanie, nadawanie, udostępnienie, powielanie, zwielokrotnianie rozpowszechnianie Zadania Konkursowego w miejscach podanych w pkt. 4.1. Regulaminu.
5. POLITYKA PRYWATNOŚCI
5.1. Administratorem danych osobowych  przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w niniejszym punkcie Regulaminu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie danych osobowych niezbędnych do skorzystania z Konkursu skutkuje odmową udziału w nim. 
5.2. Celem zbierania danych osobowych Uczestnika przez Administratora jest realizacja Konkursu oraz – jeżeli Uczestnik wyrazi uprzednią zgodę – także marketing bezpośredni własnych produktów lub usług Organizatora.
5.3. Podstawą przetwarzania danych osobowych Uczestnika jest konieczność realizacji Konkursu lub zgoda Uczestnika w przypadku celu marketingowego.
5.4. Administrator w związku z realizacją Konkursu może przetwarzać następujące dane Uczestników: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, nick (nazwę użytkownika) forum dostępnym pod adresem: http://forum.udziewczyn.pl/ lub na stronie Organizatora, adres IP komputera Uczestnika.
5.5. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Administratora, a zwłaszcza prawo do: żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.
5.6. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pocztą elektroniczną na adres: agnieszka@udziewczyn.pl albo pisemnie na adres Administratora: Al. Pokoju 2/41, 42-207 Częstochowa.
6. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
6.1. Reklamacje związane z Konkursem Uczestnik może składać na przykład za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: agnieszka@udziewczyn.pl lub pisemnie na adres Organizatora: Al. Pokoju 2/41, 42-207 Częstochowa.
6.2. Zaleca się podanie w opisie reklamacji jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Organizatora.
6.3. Ustosunkowanie się do reklamacji przez Organizatora następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej złożenia.
7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 
7.1. Prawem właściwym jest prawo polskie. 
7.2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. Nr 09, poz. 1540).
7.3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
 

Komentarze (10)

ja (2019-08-26 16:37:35)
kremy
Lubię waszą serię przeciwsłoneczną. Opalenizna jest zdrowa, bez poparzeń i skóra jest zadbana.
Ola (2019-07-23 16:55:41)
Ola
Latem najważniejsze jest stosowanie odpowiednich preparatów z wysokim filtrem spf. Jest to bardzo ważne i nie należy zapominać nie tylko latem, ale wprowadzić taka rutynę każdego dnia przez cały rok...
biba (2019-07-22 19:42:17)
bardzo fajna seria
bardzo dobra seria, kosmetyki są w dobrej cenie a nie ustępują tym droższym. dla mnie najlepszy jest wariant przeciw przebarwieniom
Dorota Łoboda (2019-07-17 21:51:38)
Konkurs Opalaj się z Floslek
Najważniejsze latem to chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które składają się z promieniowania UVA i UVB i są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Promienie UVA docierają do głębszych zakamarków skóry i przyczynia się do przedwczesnego starzenia, niszcząc elastyczność skóry i powodując powstawanie ciemnych plamek. Może się wydawać, że opalona karnacja sprawia wrażenie promieniującej, ale skóra narażona na promieniowanie UV wytwarza melaninę i – w ramach mechanizmu obronnego staje się grubsza. Aby temu zaradzić i ochronić skórę przed szkodliwymi promieniami UV musimy skorzystać z ochrony słonecznej, zawierającej obydwa filtry - UVA i UVB. Dobrze jest użyć obfitej ilości produktu przed wyjściem na słońce oraz często ponownie nakładać podczas całego dnia, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony. Dobrze tez wprowadź nawyk dbania o ochronę przeciwsłoneczną do swojej codziennej pielęgnacji i stosować produkty o wysokich filtrach SPF jako końcowy etap pielęgnacji, zaraz po balsamie.
Iza (2019-07-16 23:08:28)
Opalanko
Chcesz być młody, chcesz być piękny smaruj kremem się bez przerwy. Kiedy słońce mocno świeci posmarujcie także dzieci. Nie ma nic gorszego przecież niż spalone ciało w lecie . Tu krem z filtrem, tam łyk wody wybierzemy się na lody.
AleksandraTrk (2019-07-16 14:57:34)
Ochrona skóry
Latem powinniśmy najintensywniej dbać o naszą skórę. Leniuchowanie na plaży w upalny dzień jest bardzo przyjemne, ale zawsze trzeba pamiętać o kremach z filtrem, nadmierne promieniowanie UV jest bardzo nie zdrowe dla naszej skóry. Jeśli o tym zapomnimy nasza cera może być wtedy bardzo przesuszona a włosy pozbawione blasku. W podróż, nawet tą najkrótszą zabierajmy ze sobą butelkę wody, aby nawadniać komórki naszej skóry także od wewnątrz.
Aleksandra (2019-07-16 10:44:37)
Konkurs
Moim zdaniem latem musimy pamietać by nasza skóra była 1. nawodniona- dlatego też należy pić 2 litry wody dziennie, w dodatku warto suplementować się sokiem z aloesu! 2. kremy z filtrami nie tylko do ciała ale także włosów są niesamowicie ważnym elementem, wrecz NAJWAŻNIEJSZYM.. 3. nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne ! ważna sprawa jeśli nie chcemy nabawić sie udaru i bólu głowy, ale co jeszcze według mnie jest ważne? HERBATKA ! warto rano i na wieczór albo jak tylko najdzie nas ochota napić się herbatki, tym sposobem nasz organizm dostosuje sie do temperatury na dworze i nie bedzie tak cierpial w upaly :D
Valeriia (2019-07-15 23:21:42)
Konkurs
Jedyną skuteczną ochroną przed szkodliwym promieniowaniem są kosmetyki z filtrami. Należy również stosować filtry z jak najwyższymi faktorami SPF .Pamiętajmy, że jedynie świadome, bezpieczne korzystanie ze słońca może minimalizować ryzyko przykrych konsekwencji zdrowotnych związanych ze szkodliwym promieniowaniem.787
Izza (2019-07-15 12:32:28)
hydro
nawilżanie jest najwazniejsze
Agnieszka Przybysz (2019-07-15 08:55:51)
Pani
Najważniejsze to nawilżanie organizmu nie tylko od zewnątrz, ale także od środka wodą. Po zastosowaniu odpowiednich do wieku i długości przebywania na słońcu kremów lub balsamów, należny także pamiętać o nakryciu głowy, a także parasolu , który zasłoni nas od bez pośredniego napromieniowania. Jeśli zastosujemy wszystkie te zasady to oparzenie słoneczne nam nie grozi
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar