2019-05-17

KSIĄŻKA

Najważniejsza podróż zaczyna się w sercu

 5 czerwca ukaże się nowa powieść bestsellerowego i cenionego w Polsce autora Richarda Paula Evansa.

 

 

 

 

Podróż tysiąca mil to historia Charlesa Jamesa – bezwzględnego sprzedawcy marzeń, którego kariera pewnego dnia legła w gruzach, a sam został uznany za martwego. Jednak ta pozorna śmierć pozwoliła mu narodzić się na nowo i podjąć podróż w celu odkupienia win.

 

Która wędrówka okaże się trudniejsza? Ta realna, wzdłuż Route 66, czy metaforyczna – w głąb serca Charlesa?

Richard Paul Evans w typowy dla siebie, głęboko poruszający sposób pokazuje, do czego zdolny jest człowiek, który dostał szansę, by zacząć życie od nowa.


„Czuję, jakby to droga odbywała podróż we mnie” – Charles James

Niektórzy zastanawiają się, jak to jest pojawić się na własnym pogrzebie. Charles dostał taką szansę. Uznany za zmarłego, słynny sprzedawca marzeń oczami wyobraźni już widział, jak staje przed tłumem zszokowanych żałobników.

Ale gdy zobaczył, że żegnają go tylko trzy osoby, zrozumiał, jak wielką szansę zmarnował. Przez całe życie nie zdołał zamieszkać w niczyim sercu. Przeciwnie – wiele serc złamał. 

Lecz skoro Charles był martwy dla świata, teraz mógł narodzić się na nowo. Postanowił wyruszyć w wielką podróż, by odkupić winy. Nie wiedział, że w drodze spotka się z zadziwiającą ludzką dobrocią, ale i największą podłością. 

Czy z tych spotkań Charles zdoła wyciągnąć odpowiednie lekcje?

I która z dróg okaże się trudniejsza – 

ta, która liczy tysiące mil, czy ta w głąb własnego serca?

 

 

Richard Paul Evans wraca z wyjątkowym cyklem „Opowieści Sprzedawcy Marzeń”, by pokazać, do czego zdolny jest człowiek, który dostał szansę, by zacząć życie od nowa.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar