2019-05-13

DEKORACJA WNĘTRZ

DZIEŃ MATKI – w eleganckim stylu!

Dzień Matki to kolejna okazja do wspólnego świętowania w gronie najbliższych! Marka Fyrklövern inspiruje nas do przygotowania specjalnie dla mamy przyjęcia w eleganckim stylu, gdzie lekkie, wiosenne przekąski podane na luksusowej porcelanie i radosne uśmiechy dzieci będą dla Niej najlepszym prezentem w tym dniu.

 

 

  
Fyrklövern, Moments
 
Serwis porcelanowy MOMENTS, zaprojektowany przez Marię Montazami, stanowi doskonały wybór na przyjęcie z okazji Dnia Matki! Zastawa ręcznie zdobiona prawdziwą platyną oraz delikatnym wzorem pereł, to przepiękna dekoracja każdego stołu. W pastelowych aranżacjach, gdzie subtelnie przeplatają się, delikatny róż, biel i szarości, Serwis prezentuje się niezwykle elegancko i finezyjnie. To doskonała propozycja na spotkanie z okazji Dnia Matki. 
 
 
 
 
 
Fyrklövern, SONJA
 
Serwis SONJA - to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Projektantka Anna Handell stworzyła kwiatowy wzór z okazałymi białymi orchideami, pączkującymi frezjami i zielonym mirtem, który jest cudowną ozdobą tej zastawy. Stół w aranżacji ze świeżymi kwiatami i tak urokliwą, elegancką porcelaną będzie wyjątkowym przeżyciem dla każdej mamy! 
 
 
 
 
 
 
 
Fyrklövern, POLSKA 100
 
Porcelana z serii POLSKA 100 to niezwykle subtelna i elegancka propozycja – odpowiednia by w wyjątkowym stylu uczcić Dzień Matki!  Zdobienia wykonane z 18-karatowego złota i platyny, nadają jej luksusowego charakteru. Pachnąca kawa  czy herbata, przepyszne słodkości i duża dawka dobrego humoru sprawią, że ten dzień zostanie w naszych wspomnieniach na zawsze. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar