2019-04-24

Kolekcje ubrań

Kolor, którego nie ogranicza czas – OFF SEASON RED od Diverse

Co pierwsze przychodzi nam na myśl, gdy zostaniemy poproszeni o skojarzenie klasycznej palety barw? Prawdopodobnie na myśl jako pierwsze nasuną się czerń i biel. Jednak, w aktualnym, wiosenno-letnim sezonie to właśnie czerwień intensywnie podbija nasze serca – zaryzykujemy stwierdzeniem, że prawie na równi z basicowymi barwami. Tego lata mamy pewność, że nasze stylizacje będą skąpane nie tylko w gorącym słońcu, ale i w gorących kolorach! 

 

 

 

 

 
Off Season Red to najnowsza kolekcja marki Diverse, skierowana do kobiet, które cenią sobie, aby ich garderoba zawsze wpisywała się w najnowsze trendy, jak i była wciąż niesamowicie wygodna i pozostawiała pewną swobodę. Zgodnie z ponadczasowymi wzorami panującymi w sezonie wiosenno-letnim, po raz kolejny serdecznie witamy marynarskie wzory. Wśród oferty znajdziemy między innymi wariację formą na temat klasycznych koszulek w paski, w postaci zwiewnych hiszpanek – pięknie podkreślające ramiona. Trend off-shoulder wykorzystujemy także w sukienkach midi i maxi – absolutny must have letnich wieczorów z bliskimi. Marynarskie wzory nosimy od stóp do głów albo przeplatamy je z gładkimi elementami garderoby. SS19 stoi pod znakiem mocnych kolorów! Projektanci marki, oprócz intensywnej czerwieni proponują w nadchodzącym sezonie również, aby sięgnąć po czyste biele, dziewczęcy róż oraz klasyczny, głęboki granat. Mieszamy ze sobą barwy, zestawiając na przykład cieplejszy odcień czerwieni z granatem, multikolorowe paski, a nawet miksujemy róż z czerwienią. 
 
Możliwości eksperymentowania z soczystą czerwienią pozwalają nosić ją nam zarówno na co dzień, na imprezę, jak i na ważniejsze wydarzenia. Ta niezwykle wyrazista barwa idealnie pasuje noszona jako zaledwie akcent, pojedyncza część garderoby, a nawet w total looku! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (1)

Karen Collection (2019-06-26 15:03:28)
Torebka do stylizacji
Do takich intensywnych kolorów z pewnością pasowałyby nasze stonowane torebki ;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar