2019-03-25

KSIĄŻKA

Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu

Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu. Wyjątkowa książka dla wszystkich dorastających dziewczyn już 3 kwietnia w księgarniach. 

 

 

Dorastanie to dziwna sprawa, prawda? Ciągle myślisz o czekających cię zmianach? A może już przez nie przechodzisz i jest ci ciężko? Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu ułatwi ci życie! 
 
Książka autorstwa Sophie Elkan wraz z mądrymi (ale nie przemądrzałymi) radami psychoterapeutki Laury Chaisty i lekarki dr Maddy Podichetty, pytaniami i opowieściami dziewczyn przechodzących przez to samo co ty oraz uroczymi ilustracjami Flo Perry jest: o zmieniającym się ciele, o okresie, o walce z pryszczami i z momentami zwątpienia w siebie, o radzeniu sobie z cyberprzemocą, z denerwującą rodziną czy kumpelą, a także o seksie. Krótko mówiąc: o życiu. To poradnik dla najfajniejszej dziewczyny na świecie i dla kobiety, którą się staniesz. 
 
Zamów już dzisiaj w przedsprzedaży w najlepszej cenie!
Empik: http://bit.ly/TwojDziewczynskiPrzewodnikEmpik 
Świat Książki:  http://bit.ly/TwojDziewczynskiPrzewodnikSK 
 
Owszem, dojrzewanie może być dziwne i budzić strach, ale daje wiele dobrego. Wszyscy się zmieniamy, niektórzy prawie nie do poznania, i prawda jest taka, że każdego z nas kiedyś to czeka, więc nie walcz z tym. Niektóre momenty będą ciężkie, ale z Twoim dziewczyńskim przewodnikiem będzie ci raźniej. A to dlatego, że jest napisany z dużą wrażliwością i wyrozumiałością, porusza trudne tematy przystępnym językiem i co więcej, oswaja zmiany i napawa optymizmem. To twoja książka. Do przeczytania w całości lub podczytywania po trochu. 
 
Zobaczysz, dorastanie jest fajne!
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar