2019-03-18

KSIĄŻKA

Zostań WYMIATACZEM! Premiera wyjątkowej książki Matthew Syeda

Matthew Syed naprawdę nieźle wymiata. Swoimi osiągnięciami potwierdza, że sport czy pisanie są nie wyłącznie domeną naturalnie uzdolnionych i że praktycznie wszystko można wytrenować. Syed to dwukrotny mistrz olimpijski w tenisie stołowym (a przyszedł na świat w rodzinie bez tradycji sportowych, sam też nie przejawiał sportowych uzdolnień), wzięty myśliciel, publicysta, autor bestsellerów, m.in. wydanej w Polsce książki „Metoda czarnej książki”, i rozchwytywany mówca. Okazuje się, że tego wszystkiego się… nauczył!

 
 
Przeczytaj fragment już dzisiaj!
https://issuu.com/insignis/docs/ms_yaa_pl_3_issuu
 
 
 
 
 
W swojej książce WYMIATASZ! – adresowanej do dzieci i młodzieży, a także do rodziców – Matthew Syed pisze, że mózg jest zdumiewającym, elastycznym i plastycznym narządem. Można go trenować i przez ten trening, wymagający rzecz jasna pewnej dozy cierpliwości, samozaparcia i uporu, stawać się o wiele lepszym w dziedzinach, w których chcielibyśmy osiągać więcej lub które sprawiają nam trudność, a musimy w nich być po prostu dobrzy: od sportu po matematykę, od muzyki po pisanie wypracowań, od nauki szybkiego czytania po poprawianie czasów treningów biegowych. 
 
Dzięki książce przekonamy się, że ćwiczenie umysłu prowadzi do zdumiewających rezultatów i jeśli tylko nastawimy się na rozwój (to jeden ze stanów naszej wewnętrznej motywacji), połowę drogi do sukcesu będziemy mieli już za sobą. Dowiemy się, jak trafić na ścieżkę „wymiatacza” (przeciwieństwo „przeciętniaka”), która powiedzie przez przejściowe trudności do celu (sukces – choć wmawia się nam inaczej – nie przychodzi bez wysiłku!): do stania się wyjątkowo dobrym się w czymś, na czym nam zależy (albo przynajmniej o wiele lepszym, niż jesteśmy obecnie).
 
Książka WYMIATASZ! prezentując – często w zabawny sposób – liczne mądre i przemawiające do wyobraźni przykłady oraz zachęcając do nastawienia się na rozwój, znakomicie motywuje i dodaje wiary w siebie – szczególnie dzieciom i młodzieży, która wątpi w swoje możliwości i nie obawia się je rozwija; pomaga przezwyciężyć własne mentalne ograniczenia, oswaja popełnianie błędów i wyrabia cierpliwość oraz upór w spełnianiu marzeń.
 
„Wymiatasz!” to książka uwielbiana przez dzieci i młodzież, ale także dorosłych; numer jeden list bestsellerów w Wielkiej Brytanii.
 
 
Książkę można zamówić tutaj: 
Empik: http://bit.ly/wymiatasz 
Świat książki: http://bit.ly/WymiataszŚK 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar