2019-03-11

SEKS

Kosmetyki oralne – co to takiego?

Tagi: seks, ciało

Szukasz pomysłów na to, jak urozmaicić Wasze życie erotyczne? Opcji jest naprawdę bardzo wiele – od seksownej bielizny, przez zabawki erotyczne, aż po kosmetyki. Każde z nich zapewnią Wam zupełnie nowe doznania i odkryją nieznane wcześniej pokłady przyjemności. A jakie gadżety będą najlepsze do zabaw oralnych? Z całą pewnością sprawdzą się tu kosmetyki oralne. Czym dokładnie są i które najlepiej wybrać? Ten tekst odkryje przed Wami wszystkie tajemnice kosmetyków do seksu oralnego!

 

 

Jak urozmaicić stosunek oralny? Kosmetyki oralne!

Seks oralny, nazywany też fellatio lub miłością francuską, jest w stanie zapewnić obojgu partnerom naprawdę głębokie doznania – dla wielu kobiet są one nawet znacznie przyjemniejsze niż te odczuwane podczas penetracji! Czy więc da się uczynić to przeżycie jeszcze lepszym? Zdecydowanie! Kosmetyki do seksu oralnego odkryją przed Tobą zupełnie nowe pokłady przyjemności. To świetny sposób na wyjątkowy wieczór, zaskoczenie partnerki lub partnera, a także na… dobrą zabawę. Testowanie nowych gadżetów do seksu oralnego może dostarczyć Wam naprawdę wiele rozrywki! A przecież między innymi o to właśnie w seksie chodzi.

Rodzaje kosmetyków oralnych – jest ich więcej niż myślisz

Na rynku gadżetów erotycznych znajdziemy naprawdę szeroki wybór kosmetyków oralnych. Zaliczają się do nich między innymi żele intymne, silikonowe lubrykanty, pomadki smakowe, błyszczyki, balsamy stymulujące, spraye, farby i pudry do ciała, olejki… wszystko, o czym tylko możesz zamarzyć! Które z nich są najpopularniejsze?

Lubrykanty, żele, balsamy do seksu oralnego

Nawilżające żele intymne, żele chłodzące czy rozgrzewające to zdecydowanie najpopularniejsze kosmetyki do zabaw oralnych. Ich wybór jest naprawdę szeroki – różnią się nie tylko sposobem działania, ale także… smakiem. Żel potęgujący doznania o smaku słonego karmelu, truskawek, wiśni, cynamonu, czekolady czy tiramisu – czy to nie brzmi nieprawdopodobnie zmysłowo? Taki lubrykant do seksu oralnego z pewnością doda erotycznym przeżyciom smaku (dosłownie!) i pozwoli Wam obojgu na czerpanie z seksu zupełnie nowych wrażeń.

Pamiętaj, że jeśli jednocześnie korzystacie z prezerwatyw, powinniście wybierać lubrykant na bazie wody. Inne kosmetyki mogą mieć szkodliwy wpływ na lateks. Jeśli natomiast któreś z Was ma alergie – nic straconego! Na rynku bez problemu znajdziecie lubrykanty dla alergików.

Miętówki do seksu oralnego

Niewielkie opakowanie miętówek to gadżet idealny dla osób, które nie chcą rezygnować z przyjemności, jaką gwarantuje seks oralny, ale jednocześnie nie przepadają za naturalnymi smakami, jakie się z nim wiążą. Jedna miętówka w ustach w czasie fellatio wystarczy, by zupełnie odmienić związane z tym doznania. Z miętówek mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, w trakcie oraz po seksie.

Szminki i błyszczyki

Nieco inną propozycją są stymulujące błyszczyki oraz pomadki do seksu oralnego. Choć nazwa może sugerować, że to gadżet tylko dla pań – zapewniamy, że panowie również szybko się do niego przekonają! W zależności od typu, taki kosmetyk może wywoływać na ustach oraz na skórze, na którą zostanie nałożony, na zmianę wrażenie chłodu i ciepła lub też pobudzać mikrokrążenie, co w stanie podniecenia seksualnego będzie wyjątkowo mocno odczuwalne oraz… przyjemne.

Najlepsze kosmetyki do seksu oralnego? Takie, które przypadną Wam do gustu!

Pamiętaj, że najważniejsze jest to, by to Wam obojgu było w łóżku dobrze. Jeśli więc jakiś kosmetyk nie wzbudził entuzjazmu Twojego lub Twojej partnerki czy partnera, nawet pomimo licznych pozytywnych recenzji od innych osób, nie zmuszajcie się do jego używania – wypróbujcie coś innego! Opcji jest naprawdę wiele, metodą prób i błędów z pewnością znajdziecie coś dla siebie. W końcu liczy się przede wszystkim to, by każde z Was czerpało z seksu jak największą przyjemność!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar