2019-03-07

Nowinki

Delikatne i odważne – idealne stylizacje na dzień kobiet

Międzynarodowy dzień kobiet jest wspaniałą okazją dla każdej z nas, aby sprawić sobie samej małą przyjemność w postaci idealnej stylizacji specjalnie na obchody tego szczególnego święta! W końcu niecodziennie tak hucznie celebrujemy kobiecość i wszystko, co z nią związane – siłę, macierzyństwo, odwagę, delikatność, indywidualny charakter i wiele więcej. 

 
 
 
 
 
 
Casualowa, wieczorowa, a może zahaczająca o klimat rockowy? Propozycji jest niezliczona ilość! Najważniejsze w wyborze odpowiedniej stylizacji są nasze własne upodobania stylistyczne. Dla fanek prostej formy zalecamy przemieszanie jej z akcentami w postaci plisów lub koronek – subtelne, a jednocześnie romantyczne. Jeżeli za to mamy ochotę dodać do naszego looku subtelnego pazura, to stawiamy na dodatki wypełnione zwierzęcymi wzorami – trend wciąż plasujący się na wysokiej pozycji!  
 
Ponadczasowe połączenie czerni i bieli w połączeniu z pastelowymi barwami natychmiast nadaje naszej stylizacji dziewczęcego wyglądu. Szarości, biel i złoto – proste i wszystkim znany komplet, które nawet w najbardziej basicowym zestawieniu powoduje, że nasz outfit zyskuje element niewymuszonej elegancji – zestaw dobry zarówno na odwiedziny galerii sztuki, jak i wykwintną kolację. 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar