2019-02-27

Profilaktyka

Essentiale Forte – ulga dla wątroby

Biorąc pod uwagę niezdrowy tryb życia, który prowadzony jest przez większość młodych ludzi, nic dziwnego, że coraz częściej można słyszeć o dolegliwościach wątroby. Oczywiście można powiedzieć, że kiedyś ludzie pili więcej alkoholu i jedli bardziej tłuste posiłki. Jest to prawda, lecz należy pamiętać, że było także znacznie mniej chemicznych produktów spożywczych, konserwantów i przede wszystkim środków odurzających. 

 
 
 
Obecnie nawet leków posiadamy więcej na rynku. To wszystko przechodzi przez nasz organizm i pozostawia po sobie ślad. Przez wiele lat jest to niewidoczne, a dopiero w starszym wieku zaczynamy odczuwać dolegliwości. Na szczęście dysponujemy takimi środkami jak Essentiale Forte, który wspomaga regenerację wątroby w wydajny sposób i pomaga jej się odbudowywać.
 
Wątroba i regeneracja
Niestety, nie każdy organizm jest taki sam i niektóre mogą dużo szybciej walczyć o odpowiednią równowagę, natomiast drugie potrzebują do tego pomocy. Essentiale Forte jest jednym z produktów, które właśnie służą dla drugiej grupy osób. 
 
Wątroba teoretycznie regeneruje się samodzielnie. Jest to prawda, lecz należy pamiętać o tym, że czasem trujemy ją w tak szybki sposób, że możemy obciążyć ją zbyt mocno w krótkim czasie. Jak to się dzieje? Powodów może być wiele i należą do nich między innymi alkohol, używki, papierosy, zbyt duża ilość kofeiny i niezdrowa dieta. Czasem wystarczy dłuższy czas jeść tłuste posiłki i fast foody, by odczuwać skutki. Pamiętajcie, że zbyt długie obciążanie wątroby może prowadzić do martwicy. Warto więc dbać o siebie maksymalnie, by w dzisiejszym świecie naszpikowanym chemią, być spokojnym o stan swoich organów wewnętrznych. 

Skład Essentiale Forte 
Wspomnieliśmy o ilości środków przeciwbólowych i lekach. Napisaliśmy w tekście, że jest to chemia, która obciąża także naszą wątrobę, chociaż chwalimy taki produkt jak Essentiale Forte, który ma ją wspierać. Więc jak to w końcu jest? Otóż jest to produkt, którego skład jest w pełni ziołowy. Nie należy więc obawiać się suplementowania, ponieważ wszystkie składniki są w pełni naturalne. 
 
Chociaż jest to produkt, który dostępny jest we wszystkich aptekach i drogeriach bez recepty, jego skład jest w pełni bezpieczny dla ludzi, to nie zalecamy stosowania bez ingerencji lekarza. Powinien on dokładnie zbadać organizm danej osoby i dopiero za jego poleceniem, wolno zażywać ten wyjątkowy produkt. Jeśli Wasza wątroba jest zdrowa, a dolegliwości pochodzą z innego źródła, nie ma sensu przyjmować preparatów, które nie będą pomocne, gdyż odpowiadają za zupełnie inne procesy. 
 
Femibion Natal
Chyba nie trzeba nikomu przypominać o tym, że matki w ciąży mają zwiększone zapotrzebowanie na mikro i makroelementy. Muszą one w końcu dostarczać także wartości odżywcze swojemu nienarodzonemu dziecku, dlatego nie tylko powinny więcej jeść, ale także przyjmować suplementy diety, które wspierają proces rozwoju i zmiany w organizmie. 
 
Jednym z takich produktów jest Femibion Natal. Chociaż jest to środek, który można nabyć w aptece bez recepty i zalecany jest większości młodych matek, to nie zalecamy stosowania go bez wiedzy specjalisty. W dalszej części naszego artykułu, zajmiemy się problematyką, która spotyka większość kobiet w ciąży. Rozwiniemy też temat zdrowej diety, suplementacji i tego, jak racjonalnie podejść do danego tematu. Zapraszamy serdecznie do lektury. 
 
Suplementy – tylko pod okiem lekarza
Ciąża to bardzo poważny stan i chociaż nie można nazwać go chorobą, to każda kobieta powinna maksymalnie uważać na siebie i na to, co planuje umieścić w swoim menu. Nie wolno także zaniedbywać aktywności, a wszystkie parametry organizmu powinny być pod stałą kontrolą. Jeśli tylko dowiecie się drogie Panie o tym, że spodziewacie się dziecka, czym prędzej należy udać się do ginekologa, który sprawdzi, czy wszystko jest w porządku. 
 
Powinien on także zalecić wszystkie niezbędne badania i przepisać suplementy, które będą uzupełniać niedobory. Z wynikami badań warto udać się do dietetyka, który ułoży dla Was plan uzupełniający. Oczywiście można powiedzieć, że po prostu będziecie się zdrowo odżywiać, lecz bez wiedzy na temat produktów spożywczych i suplementów, ciężko coś powiedzieć. 
 
Czy wiecie, że kobieta w ciąży powinna uzupełniać foliany? Jeśli nie, to właśnie jest powód, by skorzystać z takich ofert. Jeśli lekarz zaleci Wam stosowanie takich preparatów jak Femibion Natal w określonej ilości, to należy się tego trzymać. 
 
Dlaczego to takie ważne?
Otóż wszystko sprowadza się do wartości odżywczych, które niezbędne są do rozwoju organizmu. Femibion Natal zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne witaminy i jod, dzięki któremu możesz być spokojna o swoje nienarodzone dziecko. 
 
Związek jodu z płotem jest bardzo ciekawy. Istnieją pewne badania, które potwierdzają, że w miejscach, w których brakuje jodu w powietrzu (np. w górach), rodzi się największy odsetek chorych dzieci. Natomiast w miejscach, gdzie tego elementu nie brakuje, problem niemal nie występuje. Stosując Femibion Natal, minimalizujesz to ryzyko, lecz pamiętaj o tym, że co za dużo to niezdrowo, więc nie eksperymentuj i nie przesadzaj!
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar