2019-02-21

KSIĄŻKA

"I niech zginę" - I miejsce na liście bestsellerów "The Sunday Times"

 "I niech zginę" - nowy thriller Sarah Pinborough w Polsce już 12 marca!

 

 
Kolejna znakomita, mroczna powieść autorki świetnie przyjętej książki "Co kryją jej oczy". 
 
Pierwsze miejsce na liście bestsellerów "The Sunday Times" - to nie przypadek.
 
Jak twierdzi Harlan Coben: Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją.
 
Opis:
 
Ufaj Sarah Pinborough! Nie ufaj jej książkom!
Pierwsze miejsce na liście bestsellerów "The Sunday Times".
 
Lisa to niepozorna samotna matka.
Ava to zbuntowana szesnastolatka.
Marilyn to szczęśliwa żona.
 
Ktoś nie jest tym, za kogo się podaje.
 
Lisa, która dzieli swój czas między najlepszą przyjaciółkę a dorastającą córkę, poznaje w pracy przystojnego klienta i za jego sprawą przypomina sobie o dawno porzuconych marzeniach o byciu szczęśliwą i kochaną. Ale kiedy jej córka ratuje tonącego w rzece chłopczyka i staje się miejscową sensacją, życie Lisy rozpada się bezpowrotnie. Wszyscy odwracają się od niej, nikt nie wierzy w jej niewinność i tylko ona wie, że to zemsta kogoś, kto chce, by Lisa i jej córka cierpiały. Dlaczego? Bo pewnych umów nie wolno łamać…
 
"I niech zginę" to naszpikowany niespodziankami i zwrotami akcji thriller, odsłaniający mroczną stronę życia kobiet, które z pozoru wydają się zwyczajne i niegroźne.
 
Krytycy szukają dobrze napisanych, oryginalnych tekstów. Sarah Pinborough spełnia te kryteria. Pisze z pasją, tworzy wyraziste postaci pełne subtelnych niuansów i ma rękę do wyczarowywania niespodziewanego. "I niech zginę" opisuje trzy interesujące kobiety i paru okropnych mężczyzn. Powiedzieć więcej oznaczałoby wyjawić intrygę.
"The Times"
 
Umiejętności narracyjne autorki są równie niezawodne, jak zawsze.
"Guardian"
 
Gdy ogłuszy was wyjaśnienie pierwszej zagadki, będziecie mieli szczęście, jeśli uda się wam nie zarwać nocy z tą książką… i jeśli zdołacie po niej zasnąć.
"Independent"
 
Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją.
Harlan Coben - amerykański pisarz, autor powieści kryminalnych
 
Sarah Pinborough jest uznaną autorką powieści dla dorosłych i nastolatków. Jej ostatnia książka - "Co kryją jej oczy" - została nominowana do tytułu kryminału i thrillera roku British Book Awards, trafiła też na szczyt listy bestsellerów "Sunday Times". Pisarka jest także autorką scenariuszy dla BBC, aktualnie pracuje nad kilkoma oryginalnymi projektami telewizyjnymi.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar