2019-02-14

ROZRYWKA

Już jest! Piosenka z filmu „Całe szczęście” w wykonaniu Margaret

W komedii romantycznej „Całe szczęście”, która trafi do kin w Dzień Kobiet, 8 marca, usłyszymy nową piosenkę Margaret – dziś prezentujemy teledysk. Dla wokalistki udział  w  filmie to również debiut na dużym ekranie. W nowej komedii twórców takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości” wystąpiły:  Roma Gąsiorowska, Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska. Partnerują im Piotr Adamczyk, Joachim Lamża, Tomasz Sparyk i Jacek Borusiński. Kobieca obsada filmu spotkała się z mediami na konferencji w Warszawie. 


 

 
 
 
 
– Zaśpiewałam piosenkę i czułam się z tym komfortowo, bo zazwyczaj to właśnie robię. Moja postać nazywa się Gaja Hornby i jest początkującą wokalistką. Cieszę się, że miałam szansę przeżyć tę filmową przygodę – tak na konferencji o swoim udziale w projekcie mówiła Margaret.
 
Na pytanie, kim jest szczęśliwa kobieta, starała się odpowiedzieć Roma Gąsiorowska. – Żyjemy w czasach, w których kobiety mają bardzo dużo możliwości. Dużo się dziś mówi o sile kobiet. Ja zawsze marzyłam o rodzinie i dla mnie to jest pełnia kobiecości. Ale uważam, że dla każdej kobiety ta pełnia ma prawo być inna. Postać Marty Potockiej, trenerki, która inspiruje i motywuje kobiety, ale też mężczyzn, mimo swej ogromnej popularności nie znalazła jednak tego tytułowego całego szczęścia. Czy je odnajdzie? Muszą się Państwo przekonać sami w kinie – zachęcała odtwórczyni głównej roli.
 
Joanna Liszowska, która gra w filmie ekscentryczną żonę dyrygenta, tak mówiła o filmie: - „Całe szczęście” to opowieść o miłości, o jej różnych odcieniach, kolorach. Myślę, że będzie doskonałą rozrywką dla widza, ale też skłoni do zadania sobie pytań: czy żyję zgodnie z samym sobą, czy słucham siebie, czy nie robię w życiu czegoś wbrew sobie. A także: kim jestem, czego pragnę, o czym marzę i co tak naprawdę daje mi szczęście.
 
– Myślę, że dla mojej bohaterki Lusi Stefańskiej całe szczęście to znalezienie mężczyzny jej życia. Ta zasadnicza i surowa nauczycielka matematyki marzy o rodzinie, dziecku, takim wyimaginowanym księciu, który przyjedzie na białym koniu. I ona wierzy, że będzie nim Robert, którego w filmie gra Piotr Adamczyk, chociaż on, niestety, nie czuje tego co ona. Wzrusza mnie ta postać, bo wiem, że jest bardzo samotna – mówiła o swojej bohaterce Marieta Żukowska.
 
O swojej postaci opowiedziała również Izabela Dąbrowska: - W filmie „Całe szczęście” gram postać o wdzięcznym imieniu Jadzia. Jadzia smaży ryby w nadmorskiej smażalni należącej do Stefana. Jest pełną optymizmu i werwy życiowej kobietą zakochaną w swoim szefie. Jak każda zakochana kobieta Jadzia chce się prezentować jak najlepiej. W związku z tym w smażalni Jadzia nie tylko smaży ryby, ale też ćwiczy namiętnie do programu sportowego prowadzonego przez Martę Potocką. Bo ryby i ruch to zdrowie – żartowała aktorka.
 
„Całe szczęście” to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wbiega celebrytka i gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?
 
 
 
Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię - Joanna Macha, za montaż - Jarosław Barzan. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”).
 
Zdjęcia do filmu realizowane były głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. w Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów. Autorem zdjęć jest Tomasz Madejski.
 
Premiera „Całego szczęścia” zaplanowana jest na 8 marca 2019 r., tytuł jest idealną propozycją na kinową randkę w Dzień Kobiet. Film realizuje zespół produkcji fabularnej TVN, kierownikiem jest Krzysztof Łojan. Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki oraz Anna Waśniewska-Gill, team producentów, który stoi za sukcesem ostatniego hitu produkcji TVN „Podatek od miłości”. Dystrybucja: NEXT FILM.
 
 
 
 
***
6 marca będzie miała premierę książka „Całe szczęście jestem kobietą” autorstwa Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano. „Całe szczęście jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację. Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Maffashion, Beata Sadowska i Grażyna Torbicka. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora.
 
OPIS FILMU:
„Całe szczęście” to pełna uroku i pozytywnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wkracza pełna energii i uroku gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar