2018-11-01

Kolekcje ubrań

Lee z innowacyjną linią Body Optix

Łączymy naukę i bogate dziedzictwo marki, by stworzyć kolekcję fasonów  podkreślających  atuty sylwetki z każdej strony!

 
 
 
Na fali sukcesu pionierskiej  linii ubrań denimowych Lee® Body Optix™ w tym sezonie marka powraca z drugą kolekcją fasonów, które poprawiają  wygląd sylwetki, w fantastycz­nych nowych spraniach i nowych krojach.
 
 
 
 
 
Technologia Body Optix™ by Lee Jeans® została opracowana przez laboratorium poznawczo-projektowe VF Cognitive and Design Lab. Łączy ona wiedzę o optyce i zachowaniu się światła w celu poprawienia wyglądu sylwetki poprzez subtelne detale projektowe. Dzięki wykorzystaniu anato­micznego cieniowania oraz technologii  laserowej pewne partie ciała zostały  umiejętnie zaakcentowane, a sylwetka zyskała optymalny wygląd pod każdym  kątem. Badania naukowe w dziedzinie optyki oraz algorytmy matematyczne pozwoliły opracować unikatowy efekt konturowania oraz cieniowania tyłu i ramion, jak również specjalne optyczne szwy i zaokrąglone  kieszenie, które współgrają z proporcjami ciała. Efektem jest wzmocnienie naturalnego kształtu sylwetki, podkreślenie jej atutów i wynikająca z tego faktu satysfakcja noszących.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar