2018-11-01

Kolekcje ubrań

AFRICAN BEAT – poczuj afrykańskie klimaty z marką DIVERSE

Motywy zwierzęce, królują na wybiegach w okresie jesienno-zimowym nieprzerwanie już od kilku lat. Jednak dopiero w tym roku zyskały miano „must have”. Marka Diverse nie pozostaje, więc obojętna światowym trendom i przedstawia subkolekcję – African Beat nasyconą klimatem dzikich zwierząt i sawanny.

 

 

 
Zbliżająca się zima i brak słońca może być dla niektórych nie do zniesienia. Marka Diverse przychodzi z pomocą i zaprasza do zapoznania się z ofertą African Beat – kolekcją mocno nawiązującą do kontynentu przepełnionego słońcem i dzikimi zwierzętami. W kolekcji nie brakuje takich wzorów jak cętki, paski, czy fasonów przypominających dawne stroje myśliwych. Wśród propozycji od marki Diverse znajdziemy oversize’owe swetry i koszulki w pasy, t-shirty i koszule ozdobione cętkami, a także skórzane spodnie i spódniczki. Kolekcja jest drapieżna i mimo nawiązania do kraju przepełnionego słońcem – mroczna. To całkowicie nowa interpretacja, w której brak dobrze nam znanych beżowych kombinezonów, koszul w kolorze khaki, czy też wiązanych w pasie marynarek.
 
Dominujące w kolekcji kolory to przede wszystkim czerń, brąz i beż. Nie oznacza to jednak, że dziewczyny lubiące styl glamour nie znajdą nic dla siebie. Wręcz przeciwnie fanki romantyzmu w kolekcji znajdą zwiewne koszule z wiązaniem, koszulki wykończone pozłacanymi guzikami, czy też swetry off shoulder podkreślające linie obojczyków.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar