2018-10-16

KSIĄŻKA

"Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" My już to wiemy!

To był inspirujący wieczór! Prawie 60 osób wzięło udział w spotkaniu autorskim, których bohaterami byli Joanna i Paweł Preisner oraz... ich książka - ""Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?"

 

 
 
10. października, w ciepły, jesienny wieczór, blisko 60 osób przybyło do Szklanych Tarasów w Rzeszowie, by spotkać się z autorami książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?"  autorstwa Joanny i Pawła Preisnerów. 
 
- To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tym tematem,  udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji - m.in. od Katarzyny Dowbor, Lidii Bąk, Mariki Krajniewskiej i cenionej blogerki Julii Rozumek. – mówi Ilona Adamska, wydawca książki.
 
"Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?", choć jest nowością czytelniczą, cieszy się rosnącym powodzeniem wśród odbiorców - nie tylko tych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży mieszkaniowej! 
 
Nic dziwnego zatem, że tak wyjątkowa książka została oficjalnie zaprezentowana publiczności na niezwykłym, ekskluzywnym wieczorze autorskim. Na przybyłych do gości czekało mnóstwo atrakcji: inspirujące spotkanie z autorami, wyborny poczęstunek, z przepysznym tortem na czele, spotkanie zaś uświetnił młody wokalista Patryk Mateja.
 
Każdy autor marzy o takiej promocji! Jak ten wieczór wspomina Joanna Preisner, autorka książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" 
 
- To były niezwykłe chwile.... 10 października był dla nas wyjątkowym dniem. Na premierę książki " Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować" przybyło grono osób, z którymi na co dzień mamy możliwość pracować i wspierać się wzajemnie. Rodzina, przyjaciele i współpracownicy. To dzięki nim środowy wieczór zapadnie na długo w naszej pamięci.  Gratulacje jakie otrzymaliśmy z ich strony potwierdziły, że czas spędzony na pisaniu książki był potrzebny i dał konsekwentnie niewyobrażalną moc satysfakcji. Dla takich chwil warto żyć ! - mówi Joanna Preisner, współautorka książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" - poradnika innego niż wszystkie!
 
Książka w sprzedaży w najlepszych księgarniach oraz na stronie www.zostandeweloperem.pl 
 
Joanna Bielas I.D.MEDIA 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar