2018-09-16

Kolekcje ubrań

Lena Olin oraz Bahar Pars ambasadorkami najnowszej kolekcji KappAhl!

Lena Olin oraz Bahar Pars to jedne z najbardziej rozpoznawalnych szwedzkich aktorek, które zostały ambasadorkami jesiennej kolekcji KappAhl! Ekskluzywna współpraca ma pokazać, jak dobrze dobrana garderoba może wpłynąć na równowagę w życiu codziennym. 

 
My everyday essentials - tak właśnie brzmi hasło jesiennej kolekcji bazowej KappAhl, której ambasadorkami są aktorki. Jest to odzież odpowiednia na każdą okazję, która wzmacnia poczucie własnej wartości kobiet, bez względu na to, jakie wyzwania mają przed sobą.
 
Wybór Leny Olin i Bahar Pars wydał się naturalny. Obie stanowią pewnego rodzaju wzorzec i pracują w branży, która stawia surowe wymagania wobec wyglądu i prezencji. Potrzeba równowagi w życiu jest dla nich równie ważna, jak dla każdej innej kobiety.
 
- Jesteśmy bardzo dumni z tego, że udało nam się nakłonić Lenę i Bahar do przyjęcia roli ambasadorek naszej marki. W ramach tej kampanii chcemy wspólnie wraz z tymi inspirującymi kobietami zmierzyć się z wyzwaniem polegającym na znalezieniu równowagi na co dzień dzięki garderobie – mówi Glenda Marevind, dyrektor marketingu KappAhl.
 
Kolekcja będzie dostępna w sklepach KappAhl już od 19 września!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar