Modny błysk w stylu lat 80 - trendy sezonu jesień-zima 2018! 

Kolekcja HOLO collection Eveline Cosmetics
 
 
 
 
Piękna pogoda za oknem jak na razie nie zwiastuje nadejścia jesieni. Wygląda na to, że lato chce zostać z nami na dłużej! Ciesząc się ostatnimi dniami wakacji przyglądamy się trendom jesień – zima 2018 i sprawdzamy co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Szczególną uwagę zwracamy na powrót lat 80. Już po raz kolejny projektanci będą inspirować tym barwnym czasem w stylu disco - szerokie ramiona, wąska talia, bogactwo kolorów, faktur, a przede wszystkim wszechobecny błysk i odważne połączenia. To wszystko będzie must-have w tym sezonie. 
 
HOLO Eveline Cosmetics to kolekcja błyszczyków i lakierów do paznokci, która idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy. Efekt holograficzny to powrót do blasku przeszłości, a jednocześnie bardzo nowoczesny motyw. Kolekcja HOLO to seria 8 lakierów i 4 błyszczyków, które pozwolą Ci poczuć się niezwykle modnie i oryginalnie. Kosmetyki idealne dla odważnych dziewczyn, które lubią się wyróżniać i pragną zachować swój indywidualny styl. Błyszczyki i lakiery do paznokci mienią się kolorami różu, fioletu, błękitów i oczywiście złota, tworząc tęczę. Nowoczesne i bardzo miejskie w swojej stylizacji przenoszą nas do innej galaktyki, nadając makijażowi świeżości i futurystycznego charakteru. 
 
 

HOLO collection – lakiery Eveline Cosmetics
Nowe holograficzne lakiery sprawią, że od Twojego manicure nie będzie można odwrócić wzroku. Każdy z nich ma w sobie pięknie mieniące się drobinki. W ofercie jest 8 kolorów w najbardziej poszukiwanych odcieniach - złota, beżu, fioletu, różu.
 
Rada wizażystki: Lakiery możemy stosować bezpośrednio na paznokcie lub aplikować na inny kolor. 
 
Cena: 10,29 zł
 
 

HOLO collection – błyszczyki Eveline Cosmetics
Nowe, holograficzne błyszczyki do ust HOLO mienią się różnymi kolorami w zależności od kąta padania światła. Każdy z 4 kolorów jest wyjątkowo błyszczący i gwarantuje najmodniejszy w tym sezonie, holograficzny makijaż ust. Rada wizażystki: Sposób nakładania błyszczyka na usta zależy od upodobań - możemy nakładać go zarówno na szminki, dodając całości wyjątkowego charakteru lub używać bezpośrednio na usta.
 
Dostępny w 4 kolorach:
  • złocisty róż
  • karmelowy beż
  • roziskrzona wiśnia
  • morelowy glam 
 
Cena: 13,99 zł
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar