2018-08-10

RECENZJE REDAKCJI

MARION SZAMPON I MASKA INTENSYWIE REGENERUJĄCE DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH

Seria przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych, zawierająca keratynę, pantenol, organiczny argan. Skład, działanie oraz duża pojemność w połączeniu z atrakcyjnie niską ceną sprawia, że to produkty, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

 

OPAKOWANIA

Oba produkty znajdują się w plastikowych opakowaniach w kolorze starego złota. Na plus zasługuje butelka szamponu o dużej pojemności oraz z pompką, dzięki której używanie produktu jest bardzo wygodne. Lubię takie butelki, gdyż mając mokre dłonie nic nam się z nich nie wyślizguje, nie ma konieczności odkręcania butelki tylko w prosty sposób naciskamy pompkę aplikując pożądaną ilość szamponu.

 

W przypadku maski, znajduje się w plastikowym, odkręcanym słoiczku, pod nakrętką mamy plasikową osłonkę.

 

SZAMPON

Moim zdaniem pomimo butelki o tak dużej pojemności, szampon jest mało wydajny w przypadku bardzo długich włosów bo mało się pieni. Muszę go aplikować kilka pompek, aby dokładnie domyć włosy u nasady i całej długości. Jest to zdecydowany minus. Jeśli chodzi o plusy, zaliczyć do nich mogę zapach, który długo się utrzymuje na włosach po umyciu oraz działanie na włosy, są one gładkie, dobrze się rozczesują, nie plączą, są sypkie, ładnie błyszczą i dobrze się układają. Odbite od nasady sprawiają wrażenie gęstszych.

 

 

MASKA

Konsystencja typowa w przypadku masek, nie za rzadka, nie za gęsta. Najczęściej nakładam ją przed wejściem do wanny, wtedy podczas kąpieli i w unoszącej się w łazience parze, mam wrażenie, że lepiej wnika w strukturę włosa i go maksymalnie odżywa. Trzymam ją dość długo, znacznie dlużej niż zaleca producent, poczym dokładnie zmywam. Po jej użyciu włosy wydają się być lepiej nawilżone, dobrze się rozczesują, dla mnie to bardzo ważne, gdyż moje włosy mają skłonność do plątania się.

 

OGÓLNE PODSUMOWANIE

Oba produkty w większości moich oczekiwań, spełniają je, dbając o włosy każdego dnia. Obietnica producenta w kwestii 100% satysfakcji jest spełniona!

 

Dla mnie są to jednak produkty przeznaczone do codziennego stosowania i mimo, że jestem z nich zadowolona, na specjalne okazje czy wyjścia wybieram inne produkty, których zapachy czy działania są jeszcze lepsze, co nie zmienia faktu, że je polecam i uważam, że za taką cenę warto wypróbować!

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar