2018-08-02

Bielizna

Stroje kąpielowe, które założysz nie tylko na plażę

Czas na rewolucję! Zapomnij o tym, że kostium kąpielowy jest zarezerwowany tylko na plażę. Od teraz możesz go nosić w wersji na co dzień. Nie ważne czy jesteś fanką klasycznego jednoczęściowego kostiumy, czy skąpego bikini – na ten element garderoby znajdzie się sposób. Zobacz nasze stylizacje i przekonaj się o tym sama!

 
Miliony zainwestowane w kostium kąpielowy? Tego lata, wydane pieniądze wykorzystasz na 100%, ponieważ kostium kąpielowy śmiało założysz nie tylko na plażę i zwiedzanie nadmorskich kurortów, ale również wtedy kiedy resztę lata musisz spędzić w mieście.
 
Tradycyjny, jednoczęściowy kostium może bez problemu pełnić rolę body. Zestawiony z jeansowymi spodniami, sportowymi butami i czapką stworzy idealną prostą, casualową stylizację. To jednak nie wszystko. Szykowna i elegancka stylizacja ze strojem kąpielowym w roli głównej też jest możliwa. Kostium z siateczką lub zmysłowymi wycięciami zestawiony z kolorowymi spodniami typu culotte stworzy zestaw doskonały. Zainwestowałaś w bikini? Na to również jest sposób, wystarczy, że górę od kostiumy zestawisz ze spodniami lub spódnicą z wysokim stanem. Aby stylizacja nabrała charakteru, pamiętaj o dodatkach. W tym wypadku świetnie sprawdzą się duże skórzane torebki, mini torebki w zwierzęce wzory, wiązane na kostce sandały, mule, czy złota biżuteria.  
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar