Maska do twarzy przeznaczona do cery normalnej i suchej, która dogłębnie nawilża, intensywnie odżywia, nadaje zdrowy wygląd, zawiera masło mango, olej chia, camu camu oraz lukrecję.

Wchodzi w skład linii produktow DAILY CARE:

*dwufazowy płyn do demakijażu oczu

*odżywcze mleczko do twarzy

*regenerujący płyn micelarny do twarzy

*nawilżający tonik do twarzy

*rozświetlająca maska w kremie do twarzy ( ten produkt został zrecenzowany w tym artykule).

 

"DAILY CARE to gama produktów toaletowych do codziennego oczyszczania, tonizacji i pielęgnacji skóry oparta na roślinnych składnikach aktywnych znanych i cenionych w farmacji."

 

Po maski nawilżające sięgam najczęściej w trakcie wieczornej pielęgnacji, aby moja skóra przez noc w połączeniu z serum i kremem, została bardzo dogłębnie nawilżona wtedy o poranku wygląda na rozświetloną, świeżą i doskonale przygotowaną pod makijaż, po uprzedniej pielęgnacji porannej. Wtedy nie ma problemu z suchymi skórkami, czy utrudnią aplikacją fluidu.

Pielęgnacja w trakcie której używam maski wygląda w ten sposób, że najpierw dokładnie oczyszczam twarz i szyję, później stosuję peeling bądź maskę oczyszczającą, po ktorej zmyciu przemywam twarz tonikiem i nakładam maskę nawilżającą ( w tym wypadku MINCER), trzymam ją 30 minut (producent zaleca 15-20 minut) i zmywam letnią wodą. Zdarzyło mi się również zostawić ją na noc-choć rano skóra była doskonale nawilżona i rozpromieniona to również zapchana w strefie T, więc staram się jednak zawsze ją zmywać.

 

OPAKOWANIE

Tubka, biało-granatowa szata graficzna przyjemna dla oka, kojarzy mi się z kosmetykami z aptecznej półki.

 

 

KONSYSTENCJA

Kremowa, gęsta, przypomina bogaty krem nawilżający.

 

 

Nie lubię marnowania produktów, więc uważam, że nie ma sensu przesadzać z bardzo grubą warstwą maski, gdyż skóra i tak przyjmie jej tylko tyle ile zdoła, a reszta się zmarnuje, gdyż trzeba będzie ją zebrać chusteczką, bądź też zmyć wodą.

 

 

ZAPACH

Przypadł mi do gustu od pierwszej chwili, gdy tylko otworzyłam tubkę. Uwielbiam tą chwilę relaksu, w trakcie której unosi się ten zapach.

 

DZIAŁANIE

Uważam, że maska MINCER jest świetnym produktem, który działa tak jak zapewnia producent, a do tego cudownie pachnie, co sprawia, że stosowanie jej jest dla mnie ogromnie przyjemne i chętniej po nią sięgam. Skóra zdecydowanie nabiera blasku, jest nawilżona i ogólnie wygląda znacznie lepiej, zdrowiej. Szczególnie lubię tego typu maski, gdyż są wygodne w stosowaniu i starczają na bardzo długi czas.

 

 

Oprócz produktów DAILY CARE, mam rownież te z serii VITA C INFUSION, które również gorąco polecam i których recenzję będziecie mieli okazję przeczytać wkrótrce. Kto jeszcze nie miał przyjemności poznać MINCER PHARMA, zapraszam na stronę mincerpharma.com/pl/produkty/

 

 

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar