2018-04-30

Usta

Pomadki Crushed Lip Color od Bobbi Brown Cosmetics

 Nowe, zmysłowe odcienie kultowej pomadki Crushed Lip Color od Bobbi Brown Cosmetics.  

 
Nasze fanki oszalały na punkcie Crushed Lip Color - stworzyliśmy więc dla nich jeszcze więcej, bardziej kobiecych odcieni - prawdziwych przedmiotów pożądania. Zmysłowe, stworzone przez znane influencerki z całego świata odcienie pomadek idealnie się sprawdzą w codziennym makijażu oraz stworzą awangardowy, przyciągający spojrzenia wieczorowy look. Przedstawiamy: Sazan Nude, Daring Dalalid i Molly Wow, wykreowane przez Sazan Hendrix, Dalal AlDoub oraz Molly Chiang.
 
Stań się przedmiotem pożądania z nowymi Crushed Lip Color od Bobbi Brown 
 
Każdy z odcieni został własnoręcznie wybrany przez nasze globalne #BBGirlCrushes jako ich indywidualny, niepowtarzalny kolor. Sazan Nude jest subtelnym, codziennym beżem,  Daring Dalalid to odważny burgund, a Molly Wow jest intensywnym, soczystym różem. Wszystkie sprawdzają się w każdej sytuacji, od porannej kawy po wieczorny koktajl. Ta najlepiej sprzedająca się formuła, która za jednym pociągnięciem pozostawia na ustach satynowy, matowy kolor, jest dodatkowo wzbogacona o odżywcze witaminy C i E. Efekt do wyboru – lekko zabarwione usta lub tafle wyrazistego koloru.
 
 
 
 
 
 
Sazan Nude – odcień stworzony przez Sazan Hendrix
 
Kobieta biznesu z Los Angeles i internetowa influencerka, która doprowadziła swój makijaż ust do perfekcji z nowym, ekskluzywnym odcieniem, Sazan Nude. "Moje fanki wciąż pytają mnie o mój codzienny makijaż ust w wersji nude. Aby odpowiedzieć na te wszystkie pytania, stworzyłam pomadkę w odcieniu idealnym zarówno do podartych dżinsów, jak i kreacji inspirowanej wybiegami. Taką, którą zawsze mogę mieć w swojej torebce."
 
 
 
Daring Dalalid – odcień stworozny przez  Dalal AlDoub
 
Jedna z najbardziej wpływowych blogerek w Kuwejcie. Stworzyła własną wersję zdecydowanej i odważnej barwy o nazwie Daring Dalalid. "Głęboki kolor na ustach sprawia, że ??czuję się silniejsza. Chciałam w ten sposób przypominać o tej wewnętrznej sile każdej kobiecie, która będzie nosić mój wyrazisty, jagodowy odcień".
 
 
Molly Wow – odcień stworzony przez Molly Chiang 
 
Tajwańska artystka i ikona stylu dzieli się swoją niezwykłą energią poprzez zwariowany odcień pomadki Molly Wow."Inspiracją dla mnie był optymistyczny i dodający kobietom wiary w siebie przekaz Bobbi Brown – postanowiłam wybrać więc odcień różu, który promienieje pozytywną energią".
 
KOLEKCJA:
 
Crushed Lip Color 2.0 w trzech odcieniach:
Sazan Nude
Molly Wow
Daring Dalalid
Sugerowana cena detaliczna – 127 zł
 
 
 
 
 
Kolekcja dostępna od kwietnia w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowych Bobbi Brown.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar