2018-04-10

Kolekcje ubrań

Autorska kolekcja KENDALL + KYLIE

 Autorska kolekcja KENDALL + KYLIE pojawi się w salonach FOREVER 21!

Już od 12 kwietnia br. ekskluzywna kolekcja KENDALL + KYLIE będzie dostępna w wybranych salonach Forever 21, w dziewięciu europejskich krajach!
 
 
 
 
 
 
 
 
Moda sprawia, że codzienność staje się wyjątkowa- tak samo wyjątkowa jest marka FORAVER 21, dostępna w 57 różnych krajach na całym świecie! Marka rodem z L.A reprezentuje współczesny, młodzieżowy, świeży styl i oferuje najbardziej stylowe i modne wzory. 
 
Forever 21 chcąc wzbudzić kolejną falę entuzjazmu wśród fanów marki, wprowadza gorącą kolekcję do swoich salonów, w wybranych krajach europejskich. Profile Kendall i Kylie śledzi na świecie miliony fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kolekcja firmowana przez sławne siostry daje wszystkim followersom możliwość nawiązania jeszcze bliższej relacji z ich charakterystycznym stylem. Styl Kendal to klasyczne kobiece fasony, natomiast styl Kylie to eklektyczna oryginalność połączona z miejskim luzem.
 
Wszyscy Klienci, którzy  12 kwietnia odwiedzą wybrany sklep Forever 21 będą mogli przekonać się, że KENDALL + KYLIE to wybór spośród wielu modnych wzorów i klasycznych fasonów. Wyjątkowa kolekcja i liczne warianty pozwalają na jak najlepsze dostosowanie ubioru do indywidualnego stylu i potrzeb.  Kolekcja reprezentuje  bardzo współczesny i świeży styl, a także klasyczną elegancję. Do wyboru jest przede wszystkim  linia basic, której fasony pasują niemal do każdego typu sylwetki, a także modele w bardziej sportowym i imprezowym wydaniu. Kolekcja KENDAL + KYLIE to także sukienki w stylu bodycon, biustonosze sportowe oraz kurtki bomberki. To tylko niektóre z wygodnych, a jednocześnie wyjątkowych ubrań, które można znaleźć w salonach Forever 21 i które pozwolą poczuć się modnie i autentycznie!
 
 
Zakres cenowy produktów wynosi 39.90 - 249.90 PLN.
 
 
 
Uruchomienie kolekcji KENDALL + KYLIE dla FOREVER 21 nie mogło odbić się bez echa: 
FOREVER 21 wywołał poruszenie silną kampanią internetową o nazwie "Zgadnij kto nadchodzi?". Marka rzuciła wyzwanie swoim fanom, którzy mieli odgadnąć czyja kolekcja trafi do salonów FOREVER 21. Aktywacja przebiegła w 9 krajach, a w konkursie uczestniczyło dziesiątki tysięcy fanów.
 
Ekskluzywna kolekcja KENDALL + KYLIE dla Forever 21 trafi do sklepów już 12 kwietnia  o godz. 10:00.
 
* Kolekcja będzie dostępna wyłącznie w sklepach FOREVER 21 w Bułgarii, na Cyprze, w Czechach, Grecji, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Hiszpanii.
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar