2008-07-18

PLOTKI

Poszła w ślady przyjaciółek

Najpierw była Victoria Beckham, potem Katie Holmes, a teraz czas przyszedł na kolejną sławę, która zdecydowała się na pozbycie pięknych loków i postawienie na fryzurę krótką i bardzo podobną do dwóch pań, które są pewnymi ikonami dobrego wyglądu.

Była Spice Girls zafundowała sobie taką fryzurę w roku 2006. Dziewięć miesięcy później mogliśmy zobaczyć w bardzo podobnej, a raczej prawie takiej samej fryzurze, obecną żonę Toma Cruisa - Katie Holmes, a teraz ich przyjaciółka Eva Longoria postanowiła obrać ten sam kierunek i przyjąć ten sam trend.

Wypoczęta i piękna po urlopie na Morzu Śródziemnym Eva postanowiła uczcić czymś swój powrót i zdecydowała się na nowy image. Podjęła decyzję o pozbyciu się pięknych, luźnie opadających loków i obcięła włosy na "pazia", co sprawiło, że nie wygląda już tam młodzieńczo, świeżo i zawadiacko. Podczas gdy jej przyjaciółce Posh włosy zupełnie się nie kręcą, Eva ma naturalne loki i jej włosy pięknie owijają się wokół twarzy, a to znaczy, że Longoria bardziej przypomina Katie niż Victorię.

Eva pochwaliła się nowym wyglądem podczas wychodnego W Los Angeles ze swoim mężem, sławą koszykówki Tony Parkerem.

Co sądzicie o nowym wyglądzie aktorki? Na plus, czy raczej odwrotnie?

Komentarze (1)

kryska (2008-07-18 10:25:57)
hmm
raczej odwrotnie
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar