2008-07-07

SEKS

By kochać się dłużej i lepiej

Badania naukowe wykazały, że Prelox wzmaga doznania seksualne u mężczyzn. Może pomóc w podniesieniu lub odzyskaniu sprawności seksualnej, przywrócić pewność siebie, uzyskać wyższy poziom satysfakcji seksualnej u obojga partnerów.

Prelox to opatentowane, unikalne połączenie dwóch naturalnych substancji, L-Argininy i Pycnogenolu.

L-Arginina to istotny aminokwas obecny w pożywieniu, który wspomaga produkcję tlenku azotu w organizmie. Badania wykazują, że tlenek azotu spełnia kluczową rolę w rozszerzaniu naczyń krwionośnych, a przez to usprawnia przepływ krwi oraz wzmacnia reakcję na bodźce.

Pycnogenol pozyskiwany jest z kory sosny śródziemnomorskiej. Zawiera substancje, które aktywują enzymy odpowiedzialne za przekształcanie L-argininy w tlenek azotu. Oprócz tego Pycnogenol zawiera bardzo silne przeciwutleniacze, które chronią naczynia krwionośne przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Dzięki unikalnej interakcji zachodzącej pomiędzy tymi dwoma składnikami, preparat chroni naczynia krwionośne i stymuluje swobodny przepływ krwi do narządów płciowych. Są to czynniki decydujące o prawidłowych reakcjach seksualnych organizmu, zdolności do podtrzymania erekcji i osiągnięcia w pełni satysfakcjonującego życia intymnego.

W stosunku do naturalnych składników preparatu: L-argininy czy Pycnogenolu, nie odnotowano żadnych działań niepożądanych. Obie substancje są uważane za nietoksyczne i bezpieczne.

Stosuje się jedna tabletkę Preloxu dwa razy dziennie. Jakość pożycia seksualnego powinna ulec poprawie po mniej więcej czterech tygodniach przyjmowania tabletek Prelox.WYNIKI BADAŃ KLINICZNYCH

Parametry spermy w idiopatycznej bezpłodności mężczyzn leczonych Preloxem

Autorzy: Nikolova V, Stanislavov R, Vatev I, Nalbanski B, Pŭnevska M.

Diagnoza męskiej bezpłodności określana jest przez ocenę jakości spermy i badania kliniczne. Jednakże u blisko 30 proc. przypadków szczegółowe badania kliniczne i laboratoryjne nie ujawniają przyczyn oraz na podstawie wykluczenia kryteriów nie wskazują diagnozy idiopatycznej bezpłodności.

Przedmiotem naszych badań było prześledzenie pięćdziesięcioosobowej grupy mężczyzn cierpiących na idiopatyczną bezpłodność, leczonych Preloxem oraz zbadanie jego oddziaływania na parametry plemników.

MATERIAŁY I METODY: Przeprowadzono przekrojowe badania na podwójnie ślepej próbie z kontrolnym placebo. Okres wprowadzający trwał jeden miesiąc. Dwa miesięczne okresy terapeutyczne zostały rozdzielone miesięcznym okresem przerwy pomiędzy dwiema kuracjami (placebo i Preloxem) w celu eliminacji z organizmu działającej substancji aktywnej. Okres podsumowujący trwał również miesiąc.

REZULTATY: Otrzymane wyniki badań pokazują poprawę jakości spermy. Wśród mężczyzn w średnim wieku rezultaty terapii były lepsze niż w grupie młodszych pacjentów. Podsumowując, terapia Preloxem poprawiła parametry spermy u mężczyzn z bezpłodnością idiopatyczną. Pycnogenol (jeden ze składników Preloxu) ma silne działanie przeciwutleniające, wpływając na poprawę funkcji plemników.

oprac. Pharma Nord Polska

Komentarze (2)

Nina (2008-07-28 21:35:08)
Gdzie kupic Prelox?
Prelox możesz zamówić nawet bezpośrednio u dystrybutora Pharma Nord. Zobacz adres itelefon na stronie www.pharmanord.pl
danadana (2008-07-24 15:47:47)
a ja nie wiem
gdzie można go kupić. Nie widziałam w żadnej aptece. Czy ktoś może mi pomóc?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar