2018-01-08

Twarz

Szybki i skuteczny demakijaż

Odpowiednia pielęgnacja skóry to klucz do uzyskania pięknej i promiennej cery. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważnym elementem codziennego rytuału jest dokładny demakijaż twarzy. Marka KOI Cosmetics proponuje Olejek do mycia twarzy, który doskonale zmywa nawet wodoodporny makijaż oczu oraz usuwa wszelkie zanieczyszczenia twarzy, szyi i dekoltu.

 

 
Olejek do mycia twarzy KOI Cosmetics powstał na bazie kompleksu olejków m.in.: oleju z avocado oraz oleju z drzewa sandałowego. Mają one działanie łagodzące i skutecznie niwelują niedoskonałości skóry. 
 
Olejek do mycia twarzy KOI Cosmetics nie narusza warstwy hydrolipidowej skóry, co sprawia, że pozostaje ona nawilżona bez żadnych podrażnień. Zgodnie z regułą OMC- Oil Cleansing Method- czyli tłuszcz rozpuszcza tłuszcz, podczas zmywania twarzy olejkami nie trzeba dodatkowo używać wody. Dlatego demakijaż z Olejkiem do mycia twarzy KOI Cosmetics jest niezwykle prosty. Wystarczy masaż całej twarzy przy użyciu olejku, a następnie delikatnie usunąć makijaż za pomocą płatków kosmetycznych.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar