2018-01-05

RECENZJE REDAKCJI

Zmień swój wizerunek w kilka chwil

 Witajcie Kochani!

 
W najbliższym czasie będę testować dla Was takie cuda:
 
Otrzymałam je w ramach współpracy z portalem udziewczyn.pl, za co serdecznie dziękuję. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o dwóch kosmetykach, dzięki którym zmienicie swój naturalny odcień włosów jedynie "na chwilkę". Mam na myśli spray Joanna COLOR SPRAY PASTELOWY - FIOLETOWY oraz spray koloryzujący Venita 1-Day Color Metallic Red.
 
Joanna COLOR SPRAY PASTELOWY - FIOLETOWY
 
Ten spray można użyć zarówno na całej długości włosów, jak i na same końcówki. Decyzja zależy wyłącznie od naszego pomysłu. Jest to produkt dla osób, które lubią zmiany (kolor utrzymuje się wg producenta do 3 myć). Aplikacja jest banalnie prosta. Produkt kryje się w buteleczce z atomizerem pojemności 150 ml. Dodatkowo dołączone są rękawiczki ochronne oraz dokładna instrukcja wykonania zabiegu. Najlepsze efekty można uzyskać na jasnym lub średnim blondzie, więc spray przekazałam do testów mojej mamie, ponieważ ja mam ciemne włosy. Po nałożeniu kolorku od połowy włosów i odczekaniu 30 minut mogłyśmy podziwiać efekty chwilowej koloryzacji. Intensywność koloru możemy budować poprzez ilość spray'u, jaką damy na włosy. Moja mama nie lubi aż tak bardzo eksperymentować, więc wystarczyło po 2-3 psiknięcia na pasmo, by zyskać delikatny, ale już widoczny fiolecik. Efekt zgodnie z obietnicą producenta utrzymał się do 3 myć, tracąc jedynie na intensywności. Na włosy długości do ramion taka buteleczka wystarczy na około 6-7 razy. Jest to bardzo pomysłowy produkt, dzięki któremu w kilka chwil zmienimy nasz wygląd, nie tracąc przy tym obecnego odcienia włosów. 
 
 
 
 
 
Venita Spray 1-DAY COLOR
 
Jest to zmywalny spray do szybkiej koloryzacji włosów. Możemy z jego pomocą stworzyć kolor na całej długości włosów, na wybranej partii, stworzyć pasemka czy ombre. Wszystko to, na co mamy w danej chwili ochotę. Do naszej dyspozycji jest 50 ml produktu w buteleczce z atomizerem. Produkt polecany jest do stosowania na jaśniejsze włosy, gdzie efekt jest bardziej widoczny. Testowaniem zajęła się moja kuzynka, która zrobiła sobie pasemka o metalicznym czerwonym kolorku tworząc upięcie na imprezę sylwestrową. Spray nadaje świetny  metaliczny efekt  syrenki, który utrzymuje się jedynie do kolejnego mycia. Jest on bezpieczny dla włosów, ponieważ nie zawiera amoniaku czy utleniaczy. Kuzynka była bardzo zadowolona z efektu. Kolor idealnie dopasował się do czerwonej sukienki, więc stylizacja udała się w 100% :) Buteleczka wystarczy na kilka aplikacji. Produkt ten wychodzi naprzeciw potrzebom klientem, które chcą szybko i efektownie zmienić kolor włosów na bardziej odważny, kreatywny. 
 
 
 
 
Serdecznie dziękuję portalowi udziewczyn.pl za zaufanie i możliwość wypróbowania wyżej opisanych produktów.
 
 
Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos

Komentarze (1)

marta (2018-01-07 14:19:07)
?
A gdzie zdjęcia jak spray wygląda na włosach? Opakowania możemy obejrzeć w internecie.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar