2018-01-01

RECENZJE REDAKCJI

BIŻUTERIA PIOTROWSKI Z KRYSZTAŁKAMI SVAROWSKIEGO

Kiedyś z ust Marilyn Monroe padło słynne zdanie: "diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety" (bądź: "diamenty to jedyni przyjaciele kobiety"). Dziś nic się nie zmieniło, kobiety nadal je uwielbiają, choć nie każdą z nas na nie stać. Jeśli mimo tego, lubisz błyszczeć i czuć się jak gwiazda, alternatywą dla zniewalającego diamentowego lśnienia, będzie kamień Svarowskiego, który znajdziesz w przeróżnych modelach biżuterii Piotrowski.

 

Kamienie są oryginalne, ich autentyczność potwierdza certyfikat, który dołączony jest do każdej z zakupionej biżuterii.

Opakowana w eleganckie pudełeczko i torebeczkę jest wymarzonym prezentem dla niejednej kobiety.

 

 

Blask jaki od nich bije, nie może zostać nie zauważony! Zdjęcia nie oddają tego lśnienia, więc zapraszam do obejrzenia filmu, na którym zobaczycie ten efekt:

youtu.be/g1WvASDRHxY

 

Poniżej prezentuję tylko tylko część biżuterii, jaką możecie znaleźć w salonie Piotrowski, po więcej inspiracji warto się udać na miejsce lub wejść na stronę internetową, na której znajdziecie bardzo dużo różnych kompletów i pojedyńczej biżuterii, którą możecie dopasować do gustu.

 

Zaletą biżuterii z kryształkami Svarowskiego jest fakt, że pasuje dla kobiet w różnym wieku i na każdej prezentuje się wyjątkowo, nie pozostanie nie zauważona. Moja biżuteria wzbudza zainteresowanie i często jestem pytana o to, gdzie taką można zakupić, co tylko potwierdza, że zwraca uwagę nie tylko kobiet, ale mężczyzn, którzy zapewne myślą o prezencie dla dziewczyny, żony, mamy czy babci. Biżuteria wielopokoleniowa, która zawsze będzie modna i efektowna.

 

Pierwszy komplet, jaki chcę wam pokazać to zasługujący na szczególną uwagę kolor tęczy Vitrail Medium wzór w serca, mamy możliwość wyboru w oprawie srebrnej lub złotej.

 

 

Gra kolorów, która sprawi, że komplet będzie nam pasował do różnych stylizacji.

Srebrny komplet serc 18 mm Vitrail Medium z łańcuszkiem 45cm

www.bizuteriapiotrowski.pl/1084-srebrny-komplet-serc-18-mm-vitrail-medium-z-lancuszkiem-45cm

Kamienie Swarowskiego mienią się kolorami tęczy, cudownie błyszczą i zmieniają kolory w zależności od ułożenia. Efekt, którego nie da się wyrazić słowami, coś magicznego i przepięknego!

 

 

Kolejna rzecz, to zawieszka, czyli coś co przyda się zawsze i nie musimy kupować łańcuszka, jeśli już mamy, wystarczy, że zmienimy aktualną zawieszkę na taką, kiedy nam się znudzi, znów możemy ją zmienić. Fajna opcja, zawieszki różne rodzaje, dostępne w różnych kształtach, oprawie i kolorystyce kryształków.

 

Srebrna zawieszka 8 mm, kolor Crystal

www.bizuteriapiotrowski.pl/1325-srebrna-zawieszka-8-mm-kolor-crystal 

 

Nie każda z kobiet, obsypywana jest biżuterią jak zapewne kiedyś Marilyn Monroe, jednakże każda z nas, może sama sobie sprawić taką przyjemność i co jakiś czas kupić sobie coś na poprawienie nastroju, uwierzcie, że działa :)

Z pewnością będzie to bezpieczniejsza dla figury opcja na lepszy humor, niż tabliczka czekolady ;) Wiem, bo sprawdziłam!

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia, film:

NekropolisQueen

Komentarze (1)

Ania (2018-01-02 11:19:52)
serduszko
to serduszko, kolczyki i zawieszka bardzo ładne.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar