2017-12-22

Bielizna

MORE TO LOVE AT CHRISTMAS - sexy święta z ESOTIQ

More to love at Christmas - bądź sexy na święta, przekonuje Joanna Krupa w świątecznej kampanii ESOTIQ. W te święta stwórz jeszcze więcej przestrzeni na miłość, a w bieliźnie poczuj się naprawdę sexy! Kolekcja zmysłowej czerwonej i czarnej koronkowej bielizny oraz zestawy świąteczne to także wspaniały pomysł na gwiazdkowy prezent!

 
  
 
Królująca w święta czerwień i sylwestrowa czerń zagościła na dobre wśród najnowszych propozycji ESOTIQ. Wybieraj między koronkowymi T-shirt bras a zmysłowymi modelami push-up. WATCH z przedłużonym stanem czy półusztywniany model CLAUDIA na większy biust? W te święta stwórz jeszcze więcej przestrzeni na miłość, a w bieliźnie poczuj się naprawdę sexy! Z ESOTIQ to proste. My już kochamy Twoje ciało.
 
Nie masz pomysłu na prezent? W ESOTIQ znajdziesz specjalne świąteczne zestawy. Miękki szlafrok lub piżama z reniferem, do których otrzymasz zestaw kosmetyków FORMULA lub perfumy z kolekcji Joanny Krupy #follow. Potrzebujesz więcej ekstrawagancji? Czarne, seksowne body lub prześwitująca koszulka nocna z linii Sexy-You będą dobrym wyborem. 
 
W ESOTIQ znajdziesz też gorsetowe staniki oraz te stworzone do głębokich dekoltów i odkrytych ramion - idealne do sylwestrowych kreacji. 
 
 
   
 
Więcej pomysłów na świąteczne prezenty znajdziesz w ponad 260 salonach stacjonarnych ESOTIQ i online na ESOTIQ.com.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar