2017-12-18

RECENZJE REDAKCJI

ORIENTANA MASECZKA Z GLINKI MIGDAŁ I SZAFRAN

Nie każdy lubi maseczki z glinki, dla niektórych nakładanie ich, czekanie jak zastygną, a później zmywanie, stanowi problem. W moim przypadku jest absolutnie odwrotnie-uwielbiam je! Fakt, że są nieco "brudzące", ale jestem zwolenniczką nakładania również błota, które sprawia więcej bałaganu niż glinka. Nakładanie glinek nie jest dla mnie czymś uciążliwym, wprost przeciwnie, bardzo lubię ten moment, kiedy ją aplikuję, później się relaksuję w oczekiwaniu, aż zastygnie, a i zmywanie nie jest jakieś skomplikowane.

 

OPAKOWANIE

Trzeba przyznać, że produkt opakowany i zabezpieczony jest dość solidnie. Najpierw mamy ofoliowany kartonik, po usunięciu foli i otworzeniu kartonika, w środku znajdziemy przezroczysty, plastikowy, zakręcany słoiczek, który po zużyciu produktu, możemy wymyć i ponownie użyć do przechowywania resztek/próbek kosmetyków, czy też mieszania innych proszkowych masek. Pod nakrętką znajdziemy dodatkowe zabezpieczenie w postaci foli i pod nią dopiero znajduje się produkt.

 

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku, na którym widać, jak precyzyjnie zapakowany jest produkt oraz kolor i konsystencję glinki.

 youtu.be/JNYMCCmQgS0

 

PRODUKT

Konsystencja produktu jest idealna do natychmiastowego użycia. Jest bardzo kremowy, delikatny, gładki. Producent zaleca, że można go rozcieńczyć z wodą jeśli zastygnie w opakowaniu, ale mi się nic takiego nie stało. Przez cały czas jego używania, konsystencja w opakowaniu pozostawała niezmienna, idelanie gładka i kremowa. Może to dlatego, że uważałam, aby dokładnie zakręcać słoiczek i nie zostawiać go otwartego, aby nie wysechł.

 

Maseczka Oreintana ma dodatkowy bonus w postaci przecudownego dla mnie zapachu, bardzo mi się on podoba, choć przypuszczam, że może równie mocno kogoś denerwować, tak już bywa z zapachami i gustami. Dzięki niemu, aplikacja produktu była bardzo przyjemna a czas, w którym działała był bardzo relaksujący. Choć przeznaczona do cery normalnej i suchej, również z moją mieszaną bardzo się polubiła, działała na nią doskonale. Obietnice producenta są jak najbardziej spełnione.

Co najważniejsze produkt nie tylko super działa, skóra po jego użyciu jest w bardzo dobrym stanie, oczyszczona, wygładzona, promienna i nawilżona, ale jest też w 100% naturalny! Nie zawiera parabenów, parafiny, ftalanów, olejów mineralnych, silikonów. Jest ręcznie robiony.

To naprawdę produkt wysokiej jakości, wykonany z dbałością o szczegóły i nasza skóra to odczuje.

 

Polecam gorąco!

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia, film:

NekropolisQueen

Komentarze (1)

Majka (2017-12-20 12:40:42)
Czemu nie
wypórbuję
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar