2017-12-12

RECENZJE REDAKCJI

SYROP Z CZARNEGO BZU POLSKA RÓŻA

Produkty Polska Róża znam już dość dobrze i miałam okazję w przeszłości przekonać się o ich jakości, o wielu z nich mogliście również poczytać w moich recenzjach.

 

 

Dzisiaj przyszła kolej na SYROP Z CZARNEGO BZU. Pora roku jest doskonała, by zachwalać produkt, który sprawdzi się przy towarzyszącej jej zwiększonej zachorowalności na przeziębienia i grypy, gdyż posiada właściwości rozgrzewające, przeciwbólowe, napotne, moczopędne. Zawiera również witaminy C,A i z grupy B.

Warto wspomnieć, że czarny bez jest doskonale znany i ceniony od lat, już nasze babcie sadziły jego krzewy w ogrodach, robiły z niego soki, syropy, a nawet wina. Działał doskonale na wzmocnienie odporności, dlatego podawano go szczególnie dzieciom, ufano naturze i domowe apteczki zaopatrzone w takie produkty pomagały powrócić do zdrowia.

Jak już kiedyś wspomniałam, moje dziecko nie pije popularnych napojów gazowanych, podaję mu głównie wodę mineralną, herbatki, mleczne napoje oraz naturalne soki i syropy, dlatego też syrop z czarnego bzu był dla niego czymś nowym, czego bardzo chciał spróbować i co mu zasmakowało. Jednakże domagał się rozcieńczonej wersji, gdyż samodzielnie podany był za słodki, z czym się w pełni zgadzam.

 

OPAKOWANIE

Szklana butelka o pojemności 250ml o ciemno brązowym zabarwieniu, przypominająca butelki z syropami z apteki. Biała etykieta z logo "Polska Róża" nazwą produktu oraz zdjęciem czarnego bzu.

 

PRODUKT

W konsystencji nie jest ani za gęsty, ani za rzadki - nadaje się do bezpośredniego spożycia, jak również rozcieńczenia z wodą (tą metodę zdecydowanie bardziej polecam), kolor ciemny, smak bardzo słodki. Jego koszt to 8 zł za 250ml, ale jest również dostępny w pojemnści 500ml i cenie 12 zł (dostępny na stronie producenta).

 

Jak już powyżej wspomniałam, syrop spożywaliśmy w postaci rozcieńczonej z wodą, gdyż jest bardzo słodki. Uważam, że warto mieć taki produkt w spiżarni i zanim sięgniemy po leki z apteki, dobrze jest spróbować naturalnych metod wspomagających walkę z przeziębieniem.

 

Polecam wypróbować!

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar