2017-12-12

RECENZJE REDAKCJI

LAURA CONTI ODŻYWCZY OLEJEK ARGANOWY

"Laura Conti jest marką polskiej firmy Coloris". W swojej ofercie ma produkty do pielęgnacji: stóp, dłoni, paznokci, ust, twarzy oraz również kosmetyki do makijażu. Można je zakupić w sieciach Rossmann, Drogeria Natura oraz sklepie internetowym www.coloris.sklep.pl.

 

LAURA CONTI ODŻYWCZY OLEJEK ARGANOWY Argan Oil Nail Therapy. Witaminizowana, odżywcza oliwka do paznokci na bazie olejku arganowego.

 

 

OPAKOWANIE

Wierzchnie, stanowi malutki kartonik z okienkiem, przez które możemy zobaczyć buteleczkę z produktem.

 

Wewnątrz znajduje się buteleczka o pojemności 12ml z matowego szkła, z granatowym napisem. W zakrętce mamy umieszczony pędzelek.

 

 

KONSYSTENCJA

Bardzo rzadka, lejąca, jednocześnie na skórze oleista, tłusta.

 

 

OPINIA O PRODUKCIE

Nie wiem czemu wmówiłam sobie, że ten produkt będzie niczym odżywki, które stosuję i chyba dlatego z rozpędu zaczęłam nakładać go na całą płytkę paznokcia, tak jak inne. Jest to jednak jak sama nazwa wskazuje olejek, czyli oczywiście coś tłustego, po zaaplikowaniu logiczne, że przez jakiś czas będziemy musiały powstrzymać się od wykonywania jakiś czynności, aby dać szansę produktowi, aby się wchłonął, a później nadmiar wetrzeć.

 

Dlatego też przy drugim razie oraz kolejnych, zaczęłam stosować ją tuż przed położeniem się spać, kiedy już nic nie robiłam i mogłam pozwolic sobie na potrzymaniu go na całych paznokciach, a gdy tego czasu nie miałam, wtedy aplikowałam go tylko na same skórki, szczególnie po nałożeniu lakieru hybrydowego.

Zauważyłam, że paznokcie szybciej rosły, mniej były podatne na złamania, a skórki ładnie nawilżone. Olejek ładnie pachnie i jest mega wydajny przez swoją formułę.

Polecam wypróbować, szczególnie jeśli zależy Ci na szybszym wzoście paznokci i ich lepszej kondycji oraz zadbanych skórkach.

 

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar