2017-11-18

Bielizna

Biustonosze na duży biust

Kobiety obdarzone dużym biustem mają często problem z doborem odpowiedniego biustonosza. Większość producentów oferuje bieliznę jedynie na małą lub średnią wielkość miseczek. Na szczęście producenci wychodzą na przeciw oczekiwaniom i potrzebom polek i coraz więcej firm bieliźniarskich poszerza swoją ofertę.

 

Główne problemy

Panie z dużym biustem mają zazwyczaj kilka problemów w doborze stanika. Po pierwsze - zbyt mała miseczka. Prawidłowa wielkość miseczek jak i dokładne dopasowanie obwodu to podstawa komfortu każdej kobiety. Najlepiej zakładać stanik lekko się pochylając, układając piersi tak, żeby nie wpijały się w nie fiszbiny. Kolejnym problemem jest przemieszczanie się i niestabilność biustu. Piersi nie powinny wypadać z miseczek podczas ruchu, co niestety często ma miejsce przy obfitszym biuście. Na szczęście coraz więcej producentów specjalizuje się w modelach specjalnie wyprofilowanych pod duży biust, oferując biustonosze z szerszymi ramiączkami oraz specjalnymi systemami fiszbinowymi. Wszystko po to aby każda kobieta bez względu na rozmiar czuła się wygodnie i komfortowo. 

Biustonosze na duży biust

Panie z większym biustem wiedzą, że niełatwo jest znaleźć odpowiedni stanik w sklepach stacjonarnych. Warto więc sięgnąć po ofertę sklepów internetowych, które oferują bieliznę w każdym rozmiarze Niektórzy producenci tak jak np. marka Sawren (której bieliznę znajdziecie np. na https://lasiens.pl/producent/105-sawren), znając potrzeby swoich klientek oferuje możliwość uszycia biustonosza na wymiar, nawet w nietypowym rozmiarze. Możliwość ta świetnie sprawdzi się np. w przypadku Pań posiadających mały obwód, ale potrzebujących dużej miseczki. Biustonosze wzmocnione są specjalnym rodzajem siateczki, które dają niesamowity komfort noszenia i stabilność konstrukcji. Jednocześnie staniki są bardzo delikatne - wykończone koronką, a miseczki, choć podtrzymywane fiszbinami - miękkie i subtelne. Warto też zapoznać się dokładnie z ofertą firmy Wies-MANN (bieliznę tej marki znajdziecie np. na https://lasiens.pl/producent/94-wies-mann) czy też Gaja, które również specjalizują się w dużych miseczkach tworząc przepiękną i niezwykle zmysłową bieliznę dla kobiet o pełnych kształtach.  

Poniżej kilka ciekawych modeli, które z subtelny i niezwykle zmysłowy sposób podkreślą duży biust. W końcu możesz poczuć się kobieco, zmysłowo i najważniejsze, niezwykle komfortowo ze swoją dużą miseczką. Nie zapominaj tylko, że podstawą prawidłowego doboru bielizny jest przede wszystkim prawidłowy dobór rozmiaru!

 

 

Źródło zdjęć: © lasiens.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar