2017-11-15

RECENZJE REDAKCJI

PURESSENTIEL REST & RELAX NA JESIENNE WIECZORY

Jesienna aura sprzyja domowemu spa, jest wręcz doskonałą porą roku na dopieszczanie i dogadzanie ciału, psychice i duszy. Zaczyna się czas pełen napięć, dodatkowych obowiązków, pojawia się stres i właśnie wtedy z pomocą przychodzi nam Puressentiel z całą gamą jakże cudowych produktów opartych na aromaterapii.

 

Najpierw sobie wyobraźcie, a później wcielcie w życie kilka poniższych pomysłów, a zobaczycie jak poprawi się wasz nastrój.

 

Wyobraź sobie jak włączysz ulubioną, ale spokojną muzykę, zapalisz kilka świec w całej łazience po to, aby nie było konieczności zapalania już światła, zatykasz korek w wannie i puścisz wodę, wlewając pod jej strumień płyn Puressentiel Rest&Relax Bath Shower. Zanurzysz się w ciepłej aromatycznej kąpieli i zamknowszy oczy, spróbujesz oddalić od siebie wszystkie myśli, postarasz się nie myśleć o niczym innym poza unoszącym się zapachem, który koi zmysły, relaksuje ciało i umysł, później wyjdziesz owinięta miękkim ręcznikiem i po osuszeniu ciała, zaczniesz wcierać w nie olejek Puressentiel, starając się delikatnie rozmasowywać mięśnie i skupiając uwagę na tym, jak ciało się odręża, jak cały stres całkowicie Cię opuszcza, a Ty czujesz się cudownie, po czym zakładasz cieplutką piżamkę i kładziesz się do łóżka z ulubioną książką i herbatą. Później zasypiasz bez większych problemów szybko, a rano budzisz się wyspana i pełna energii na nowy dzień.

 

Brzmi świetnie? Teraz wystarczy tylko to zrealizować!

Nie potrzeba wielkich nakładów finansowych pozostawianych w profesjonalnych gabinetach spa, kiedy sama możesz stworzyć swój własny salon, a co najlepsze-będzie Cię stać na naprawdę mnóstwo takich zabiegów!

Każdego dnia Twoje prywatne spa może wyglądać inaczej, byle byś robiła to, na co masz ochotę i co sprawia Ci przyjemność.

AROMATYCZNA KĄPIEL

 

PURESSENTIEL REST&RELAX BATH SHOWER - relaksujący płyn do kąpieli i pod prysznic z 12 olejkami eterycznymi. 100% czyste i naturalne olejki eteryczne.

100% gwarancji to dużo? Ja daję 200%, że ten płyn pachnie tak, że pozwala nam "odpłynąć", nasze zmysły są pieszczone nutą zapachową, w której wyczuwam cytrusy i zioła. Kąpiel, która odpręża i maksymalnie relaksuje, pomaga ukoić nerwy, złagodzić bóle mięśni, stawów, głowy.

Zapach tego płynu będzie Ci towarzyszył jeszcze długo, gdyż jego intensywność roznosi się po całym domu, nawet na bardzo dużej powierzchni. Płyn ma wodnistą konsystencję i kolor żółty, po wlaniu do wanny kolor wody zmienia się na lekko białawy (efekt podobny do tego, gdy wlejemy do wody odrobinę mleka). Nie pieni się, więc nie uzyskamy piany.

Zaskoczy was również opakowanie płynu, gdyż na pierwszy rzut oka przypomina dezodorant, po odkręceniu jednak nakrętki, mamy specjalny plastikowy koreczek z dziurką, przez którą możemy wlać płyn do wanny.

UWAGA!

Jak powyżej wspomniałam, płyn jest bardzo intensywny w zapachu, więc nie zalecam przesadzać z jego ilością, nadmiar może być lekko duszący szczególnie dla osób, które używają takiego produktu po raz pierwszy i nie są przyzwyczajone. Ci, którzy nie wiedzą, czy są na jakiś składnik uczuleni, warto przedtem wykonać próbę, aby nie wystąpiła reakcja alergiczna.

OPAKOWANIE

Oryginalne opakowanie odbiegające od znanych, typowych dla większości płynów do kąpieli, czyni produkt idealnym również na prezent. Metalowa buteleczka niejednoznaczna, kojarząca się z dezodorantem, pianką, gdy odkręcimy korek, zobaczymy pod nim plastikowy dozownik przez który wlewamy płyn.

Pojemność produktu to 100ml, jest on bardzo wydajny, gdyż używamy tylko 1, 2 nakrętek.

 

 

RELAKSUJĄCY MASAŻ

 

PURESSENTIEL REST&RELAX ORGANIC MASSAGE OIL LAVENDER NEROLI - organiczny relaksujący olejek do masażu.

6 organicznych olejków eterycznych: Rumian rzymski, lawenda wąskolistna, majeranek ogrodowy, neroli, liść drzewa pomarańczy, Ylang ylang.

2 organiczne olejki roślinne: Słodki migdał, sezam.

 

OPAKOWANIE

Wierzchnie stanowi kartonik, w środku znajduje się buteleczka z grubszego szkła z plastikową zatyczką.

 

Pojemność 100ml, konsystencja płynna, kolor jasnożółty. Produkt bardzo wydajny.

 

Cały stres zgromadzony w naszych mięśniach sprawia, że nie mamy na nic sił, trudno nam się uspokoić, zrelaksować czy zasnąć. Poproś partnera, przyjaciółkę, mamę, aby pomogła Ci się go pozbyć, poprzez wmasowanie w Twoje ciało olejku, a jeśli nie masz obok siebie nikogo, sama również dasz radę! Delikatnie masuj poszczególne partie ciała, tam gdzie czujesz, że mięśnie są "zbite" ugniataj mocniej, ściśnij na chwilę i przetrzymaj, aż poczujesz, że się rozluźniają, wtedy przejdź do kolejnego miejsca i tak krok po kroku, zrelaksujesz swoje ciało i kładąc się do łóżka spokojnie zaśniesz.

 

PODSUMOWANIE

Jak widać na powyższych zdjęciach, produkty są bardzo ładnie opakowane, wyglądają oryginalnie i działają świetnie, dlatego pomyślałam, że będą one doskonałą podpowiedzią dla tych, którzy zastanawiają się już nad prezentem świątecznym. To dobra opcja zarówno dla młodych, jak i starszych kobiet oraz mężczyzn, którzy lubią o siebie dbać, uprawiają sport, dla tych, którzy dużo pracują i żyją w ciągłym stresie. Moim zdaniem większość ucieszy się z takiego prezentu, do którego można dobrać również inne produkty Puressentiel (przykładowe na poniższym filmie).

youtu.be/0odRp5ZjG3g

 

 

 

Kolejne pomysły na relaks, domowe spa oraz coś na ból głowy i stres już wkrótce.

 

 

Tekst, zdjęcia,film:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar