2017-11-06

Twarz

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ z serii Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Stworzona przez Laboratorium Eveline Cosmetics, zaawansowana seria preparatów EKSPERT ODMŁODZENIA wykorzystuje niewiarygodny potencjał naprawczy składników aktywnych nowej generacji: PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY™. 

 
PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY™ to nowatorskie połączenie synergicznie działających, 2 OPATENTOWANYCH PEPTYDÓW, silnie wygładzającego ekstraktu z PIWONII oraz starannie wyselekcjonowanych składników pielęgnujących o udokumentowanej skuteczności dla spektakularnego efektu cofnięcia wieku biologicznego skóry aż o 10 lat. Globalna przeciwzmarszczkowa formuła PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY™ zawarta w przeciwzmarszczkowym kremie-serum intensywnie liftingującym daje zauważalny efekt odmłodzenia już po 21 dniach kuracji.
 

Cofa wiek biologiczny skóry o 10 lat!
 
 
Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics
 
WYSOKO PRZYSWAJALNA FORMUŁA ANTI-AGE
 
Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ na dzień i na noc z serii Ekspert Odmłodzenia zawiera biologicznie czynne peptydy MATRIXYL®3000 i MATRIXYL® SYNTHE’6™, które odgrywają fundamentalną rolę w regeneracji tkanki skórnej. Stymulują komórki do produkcji elastyny i kolagenu
typu I i IV, widocznie poprawiając elastyczność i nawodnienie skóry. VOLUFILINE™ – zwany „naturalnym wypełniaczem” odnawia strukturę macierzy skóry, wyraźnie redukuje zmarszczki, nadaje młodzieńczy kontur rysów twarzy. Drogocenny  EKSTRAKT Z PIWONII i spektakularnie wygładza i uelastycznia skórę, a OLEJEK Z PESTEK WINOGRON I BETAINA intensywnie regenerują i nawilżają.
 
REGULARNE STOSOWANIE KREMU GWARANTUJE:

OPTYCZNE ODMŁODZENIE SKÓRY:
Redukcja zmarszczek i linii mimicznych. Zwiększenie napięcia i elastyczności. Wygładzenie i wzmocnienie tekstury.
MOLEKULARNE ODMŁODZENIE SKÓRY:
Redukcja skutków spowolnienia metabolizmu komórkowego. Regeneracja i wzmocnienie włókien podporowych.
Poprawa nawodnienia głębokich warstw
 
Cena: ok. 19,99 zł / 50 ml
Eveline Cosmetics, www.eveline.eu
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar