2017-11-06

Bielizna

Premiera kolekcji „ESSENCE BY TRIUMPH” w Szanghaju z ambasadorką marki LIV TYLER

30/10/2017, SZANGHAJ: 30 października w samym centrum Szanghaju Triumph zaprezentował przed międzynarodową prasą oraz gośćmi VIP nową kolekcję „Essence by Triumph” SS18. W pierwszym rzędzie znajdowało się miejsce ambasadorki marki Liv Tyler, którą będzie można zobaczyć w kampanii marki w sezonie AW17 oraz SS18, zrealizowaną przez znanego fotografa modowego, Rankina. Pokaz kolekcji zakończył się panelem dyskusyjnym, w którym brała udział Liv Tyler, chińska top modelka Bonnie Chen oraz zastępczyni redaktora naczelnego chińskiej edycji miesięcznika Harpers Bazaar, Wei Tan.  

W ekskluzywnych wnętrzach „55 By The Group” trzy inspirujące kobiety dyskutowały ? o życiu, stylu, modzie oraz połączeniu życia rodzinnego z karierą.  
 
 
Liv podsumowała: “Raczej nie śledzę na bieżąco trendów, ale naprawdę kocham klasyczną modę i piękne tkaniny”. Mówiąc o zachowaniu równowagi między życiem prywatnym a karierą, Liv dodała: „Zawsze ufam swojemu instynktowi, czasem robiąc rzeczy, których inni nie zawsze byli pewni. Znalezienie własnej pasji jest esencją życia i dla mnie jest kluczem do bycia szczęśliwym. Gdy czujesz się dobrze to i wyglądasz dobrze.” 
 
Modelka Bonnie Chen: “Podobnie jak Liv, nie uważam się za osobę podążającą za każdym trendem, wolę klasyczny i ponadczasowy styl. Jestem szczęśliwa, kiedy mogę podjąć kolejne wyzwania i poznawać nowych ludzi, tak jak ma to miejsce dziś.”  
 
Redaktorka Wei Tan powiedziała: “Mam ogromne szczęście, że mogę wykonywać tę pracę, być pewną siebie kobietą i rozwijać swoją pasję do mody. Najważniejsze jest dla mnie jednak zachowanie równowagi między karierą a rodziną.” 
 
Oliver Spiesshofer, Partner Zarządzający marki Triumph skomentował: “To wielki zaszczyt móc świętować premierę kolekcji „Essence by Triumph” w Szanghaju wraz z naszą ambasadorką Liv Tyler, która uosabia zmysłowość i styl tej kolekcji. Jest dla nas niezmiernie ważne, że ta premiera odbyła się w Azji, specjalnie dla naszych klientów, którzy stale podążają za modą i trendami.  
 
Elegancka, innowacyjna, wykonana z luksusowych materiałów i ozdobiona delikatnymi dodatkami kolekcja „Essence by Triumph” kreuje trendy w marce Triumph. Szykowne i uwodzicielskie modele są doskonałym uzupełnieniem garderoby każdej nowoczesnej kobiety. 
 
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar