2017-10-26

RECENZJE REDAKCJI

DERMIKA SKIN PHILOSOPHY REGENERUJĄCY KREM DO CIAŁA

BODY REGENERATION SHOT Aromatyczny Regenerujący Krem do Ciała Lipo-Regeneracja z Kompleksem BODYRENEW.

"Pielęgnacyjny krem do ciała o bogatej konsystencji i pięknym kolorze polecany do całorocznej regeneracji skóry ciała."

 

Aplikacja tegoż produktu jest zwieńczeniem zabiegu na ciało BODY REGENERATION SHOT, którego efekty możemy zobaczyć już po pierwszym zastosowaniu.

Jeśli chcesz wyzwalać swoje piękno i odkrywać tajemnice pielęgnacji, odwiedź DERMIKA SALON&SPA i przekonaj się osobiście jak cudownie możesz poczuć się Ty i Twoja Skóra.

Więcej na temat zabiegu BODY REGENERATION SHOT (Innowacyjny zabieg regenerujący na każdą porę roku) przeczytasz na stronie: http://dermika.pl/zabiegi/body-regeneration-shot/

Jeśli nie możesz jednak skorzystać z profesjonalnych zabiegów, warto chociaż spróbować używać profesjonalnych produktów, które są w nich wykorzystywane, gdyż wtedy stworzymy sobie namiastkę salonu we własnnych domach. Jak wiemy, aktualna pora roku doskonale temu sprzyja, a domowe spa przynosi same korzyści nie tylko dla ciała, ale też duszy. Naprawdę warto znaleźć na nie czas przez cały rok, aby skóra odwdzięczyła się niezwykłym pięknem i blaskiem w gwiazdorskim stylu.

Przejdzmy więc zatem do recenzji tytułowego produktu, którym postanowiłam się podzielić z osobami, które będę chciała przekonać do znalezienia chwili dla siebie i zmienienia podejścia do kwestii dbania o skórę.

DERMIKA SKIN PHILOSOPHY REGENERUJĄCY KREM DO CIAŁA

 

OPAKOWANIE

 

Wierzchnie-stanowi kartonik w przepięknym różowym kolorze z czarnymi i złotymi napisami, wewnątrz znajduje się plastikowy słoiczek o pojemności 200ml, pod nakrętką zabezpieczony folią.

 

 

TEST ZAPACHU

Przeprowadzony został na dwóch mężczyznach i dwóch kobietach w taki sposób, że został im pokazany do powąchania produkt, którego opakowania wcześniej nie widzieli i nie mieli możliwości o nim niczego przeczytać.

 

 

Mężczyźni mówili, że wyczuwają: migdały, wanilię, goździki.

Kobiety czuły jedynie zapach kwiatów i wanilię.

 

Co ciekawe, żadna z tych osób nie powiedziała, że krem pachnie śliwkami w czekoladzie  Zastanawiam się skąd się wzięła intrygująca koncepcja nuty o zapachu śliwki w czekoladzie, skoro nie jest ona niestety wyczuwalna dla 5 osób (łącznie ze mną), gdyż ja również jej nie wyczułam, na pierwszy plan wysunęły się faktycznie kwiaty, później goździki i wanilia.

Zapach śliwki w czekoladzie, ale w bardzo malutkim stopniu wyczuwalny był dla mnie dopiero w momencie aplikacji produktu. Mam wrażenie, że na ciepłym ciele bardziej się uwydatnia. Wyobraziłam sobie profesjonalny zabieg regenerujący na każdą porę roku, którego zwieńczeniem jest aplikacja właśnie tego kremu i doszłam do wniosku, że osoby, które się jemu poddają, mają większą możliwość wyczucia śliwki w czekoladzie, chociażby dlatego, że dzieki takiej dużej dawce odprężenia i relaksu, dopieszczenia skóry masażami, mają bardziej wyostrzone zmysły. Być może nasze nie były.

 

TEST PRODUKTU

Każda z czterech osób miała możliwość użycia produktu zaraz po prysznicu/kąpieli, co mówili:

Mężczyźni

Produkt jest bardzo wydajny, nie trzeba go nakładać dużo i szybko się wchłania, więc po chwili można się ubrać nie "tłuszcząc" odzieży. Od razu też uzyskujemy efekt nawilżenia skóry po kąpieli. Likwiduje szorstkość.

 

 

Jeden z mężczyzn testujących, mając problem z szybko przesuszającą się i łuszczącą skórą, do tej pory używał bardzo tłustego kremu znanej firmy, gdyż balsamy działały na niego krótkotrwale, przekonał się, że produkt o bogatej konsystencji Dermika, który szybko się wchłania, zatrzymuje wodę w skórze, dzieki czemu efekt pozostaje na dłużej niż po zastosowaniu zwykłego kremu.

 

 

Panom podobało się też to, że skóra ładnie pachniała, a użyte perfumy lepiej się trzymały (były mocniej wyczuwalne). Znalazło się również nowe zastosowanie produktu:"Krem do ciała, który nałożyłem na twarz, chyba można?"

 

Kobiety

Zachwycały się kremową konsystencją, która nie przypomina masła do ciała, którego niektóre panie nie lubią, gdyż jest za ciężkie i trudno się aplikuje, ani balsamu, który dość często jest krytykowany za płynną konsystencję. Natomiast krem Dermika według nich jest w sam raz. Bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę aksamitnie gładką i ładnie pachnącą.

Zapach jest nadal wyczuwalny na drugi dzień po wieczornej aplikacji. "Przyjemnie jest kłaść się do łóżka otuloną kwiatową nutą zapachu, który budzi nas też o poranku". Ładne opakowania i kolor kremu oraz długotrwałe nawilżenie również zostało zauważone. Bez dwóch zdań, aplikacja i efekt po niej poprawia samopoczucie.

 

 

Moja opinia:

Zawsze podobały mi się i nadal podtrzymuję, opakowania DERMIKA, są przeurocze, eleganckie i zawsze przepięknie prezentują się na półce zwracając uwagę. Kolor kremu jak i konsystencja również przypadły mi do gustu, w kwestii zapachu wypowiedziałam się powyżej, co nie znaczy wcale, że mi się nie podobał, gdyż jest bardzo przyjemny, aczkolwiek nie wyczułam w nim niestety mocnego wyrazistego zapachu śliwki w czekoladzie i tym jestem zawiedziona bo przyznam, że liczyłam na to i wyobrażałam sobie jak może pachnieć później skóra w ciągu dnia. Działanie duży plus. Skóra jest miękka, wygładzona, aksamitna w dotyku, nabiera blasku i wygląda jędrnie i zdrowo.

 

Więcej o produkcie możesz przeczytać tutaj:

www.udziewczyn.pl/Artykul/20951/Aromatyczny-regeneruj%C4%85cy-Krem-do-ci

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

 

 

(Test przeprowadzony z udziałem

2 mężczyzn i 2 kobiet

przedział wieku: 37-47 lat)

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar