2017-10-09

RECENZJE REDAKCJI

NAIL TEK 3 ZESTAW DWÓCH ODŻYWEK DO PAZNOKCI SUCHYCH

Moje paznokcie nie zawsze są w idealnym stanie, jak pięknie urosną i dobrze się prezentują przez pewien czas, zdarza się, że trzeba je skrócić, bo któryś uszkodzę wykonując prace domowe lub ściągając żel, czy hybrydy. Wpływ też ma na nie oczywiście dieta i inne czynniki, wtedy muszę o nie szczególniej dbać, by je odżywić i sprawić, by mogły rosnąć bez uszkodzeń.

 

Kiedy się rozdwajały, były podatne na złamania, sięgałam po odżywkę utwardzającą oraz suplementy, dziś postanowiłam wypróbować coś nowego, a mianowicie NAIL TEK 3, czyli tak zwane "Odżywki RÓŻOWE. Pielęgnacja Nawilżająca".

 

 

Może na początek wyjaśnię, o co chodzi z tą numeracją. Aby ułatwić wybór odpowiedniej odżywki, Nail Tek oznaczył je liczbami i kolorami, w tym wypadku 3 oraz RÓŻOWE, ale do wyboru mamy także: 1 ZIELONE (Pielęgnacja Wzmacniająca), 2 POMARAŃCZOWE ( Pielęgnacja Utwardzająca), 4 (Pielęgnacja Silnie Utwardzająca).

 

 

NAIL TEK 3

Stanowią zestaw dwóch odżywek do paznokci suchych:

* Ridge Filler Wygładzająca Odżywka Podkładowa

*Odżywka Nawilżająca do Codziennej Pielęgnacji

 

Pierwsza z nich - Ridge Filler ma mleczną barwę i stosuje się ją pod lakier kolorowy. Wygładza płytkę, wyrównuje nierówności, nadbudowuje, wygładza.

 

 

Przy nakładaniu jej nie zauważyłam różnic w porównaniu z inną w kwestii konsystencji, rozprowadzania, natomiast przy innych cechach tak, np.: szybko wysycha, pomalowane paznokcie szybko stają się matowe, tak jakby płytka paznokcia ją wpijała, nie widać w ogóle, że paznokć jest pomalowany, pozostawia idealną gładką powierzchnię porównywalną z wypolerowaną śliską płytką. Paznokcie pokryte Ridge Filler już same w sobie ładnie wyglądają, wypielęgnowane, przyjemne w dotyku. Kiedy natomiast mamy ochotę nałożyć na nie kolorowy lakier, zauważymy, że rozprowadza się on znacznie lepiej, niż bez tego podkładu.

 

 

Drugą natomiast - Odżywka Nawilżająca, bezbarwną, możemy stosować w codziennej pielęgnacji pod lub na lakier kolorowy, ma za zadanie nabłyszczać i zabezpieczyć lakier kolorowy przedłużając jego trwałość. Przypomina mi Top Coat z tą różnicą, że ta odżywka nie tylko nabłyszcza, ale również nawilża naszą płytkę paznokci, więc dba o nie przy jednoczesnym efekcie błysku i lśnienia na lakierze kolorowym.

 

Kiedy nie miałam ochoty na malowanie paznokci lakierem kolorowym, a chciałam by paznokcie wyglądały na zadbane i błyszczące, wtedy nakładałam najpierw Ridge Filler, później Odżywkę Nawilżającą. Paznokcie wyglądały wtedy bardzo naturalnie, świeżo, estetycznie.

 

Podsumowując 3 NAIL TEK

Działają dobroczynnie na moje paznokcie, podczas ich stosowania, ich stan znacznie się polepszył, nie były już tak podatne na uszkodzenia, rozdwajanie i łamanie przy końcach. Nie stosuję ich jednak bez przerwy i za każdym razem, gdy nakładam kolejny kolor, gdyż uważam, że nie ma takiej potrzeby, kiedy ich stan uległ znaczącej poprawie. Obawiam się, że mogą się przyzwyczaić do produktu i może już na nie tak dobrze nie działać, może nie potrzebnie?

 

Polecam wypróbować!

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar