2017-09-26

RECENZJE REDAKCJI

KOLOROWANKI MARTEL-RAJ DLA MALUCHA!

Maluchy uwielbiają kolorowanki! Choć początki nie będą olśniewać, dziecko nie będzie umiało kolorować bez wyjeżdżania poza linię, dokładnie wypełniać puste miejsca, trzymać się określonych kolorów dla danych rzeczy, to pamiętajmy, że pomagają mu one w właściwym trzymaniu kredki, posługiwaniu się nią i ćwieczenia rączki, a to się bardzo przyda w przyszłej nauce pisania.

Praktyka czyni małego mistrza, więc im więcej będzie kolorować, tym rysunki będą stawały się piękniejsze, a rączka precyzyjniejsza.

 

Zachęcam do obejrzenia filmiku, który dokładnie pokazuje wszystkie zalety kolorowanek Martel:

youtu.be/n9vhmp7DpJE

 

W ofercie Wydawnictwa Martel znajdziecie mnóstwo tematycznych kolorowanek dla chłopców i dziewczynek w niezwykle atrakcyjnych cenach 4,99zł !

 

Można je zakupić tutaj: wydawnictwomartel.pl/kolorowanki-1

 

Zobaczcie proszę, jaki wybór, a to tylko część tego, co oferuje wydawnictwo (zdjęcie poniżej)

 

Warto wybrać takie, które będą zgodne z zainteresowaniem pociechy, które mu się spodobają i które chętniej będzie kolorował.

 

Rada Mamy:

Otwórzcie stronę internetową i pozwólcie, aby wasze dziecko samo wybrało kolorowanki, które mu się najbardziej podobają, pokażcie przy okazji i wytłumaczcie jak wyglądają takie zakupy (wkładanie rzeczy do wirtualnego koszyka może być również fascynujące), gdy zapłacicie poinformujcie pociechę, że teraz będziecie czekać na kuriera, który przywiezie jego zamówienie, zobaczycie ile radości będzie miało z czekania na niego, a później otwierania paczki i na sam koniec jeszcze z zapełniania stron.

Rzeczy, które dla dorosłych wydają się oczywiste, dla dziecka są ciekawe i naprawę dużo się przy nich uczy, jeśli tylko w odpowiedni sposób wszystko przedstawimy. Dziecko poczuje się ważne, będzie niezwykle docenione kiedy dacie mu możliwość takiego wyboru, w dodatku wiążącego się z tyloma radościami z zakupów tylko dla niego!

 

Czego możemy się spodziewać, gdy zdecydujemy się na zakup?

1. Po pierwsze, szybkiej wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx w atrakcyjnej cenie 8 zł (przy zakupach do 150zł i płatności z góry), powyżej kwoty 150 zł, przesłkę mamy gratis! Będzie ona dobrze zabezpieczona w kartonowym opakowaniu i oklejona taśmą z oznaczeniem, że zawiera książki.

2. Po drugie, przepięknie wydanych kolorowanek, dużego fotmatu A4 o kolorowej okładce i przyjemnej dla oka dziecka grafice.

Wręcz trudno mi sobie wyobrazić, że za tak niską cenę, można wydać tak ładną i dopracowaną w każdym detalu kolorowankę ! A jednak to fakt !

Mój synuś wybrał sobie:

*KOLOROWANKA ZWIERZĘTA W ZOO

*KOLOROWANKA DLA CHŁOPCÓW

*KOLOROWANKA POJAZDY

Każda z nich jest formatu A4, zawiera 16 kartek obustronnie zadrukowanych, czyli 32 strony w cenie 4,99zł!

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać, aby nie wspomnieć po raz kolejny o tym fakcie, gdyż to naprawdę doskonały deal i wiedzą to wszyscy rodzice.

Rysunki do pokolorowania są duże na tyle, że mała rączka doskonale sobie poradzi z ich wypełnieniem, nawet jeśli do niego nie chciałaby użyć kredki ołówkowej, a tą grubszą świecową, a nawet pędzelek i farbki!

 

Okładka w przepięknej kolorowej grafice przyciągającej wzrok malucha. Każda z kolorowanek jest totalnie różna, jeśli chodzi o jej zawartość, tym bardziej oryginalna.

 

W kolorowance "Pojazdy", umieszczone rysunki są w formie poziomej (tak obracamy książeczkę), na górze każdej strony (w prawym górnym rogu) mamy nazwę danego pojazdu.

 

Kolorowanka "Zwierzęta w Zoo" oprócz wyśrodkowanych nazw zwierząt na samej górze i obrazków do pokolorowania poniżej, na samym dole, mamy również rubryczki do nauki szlaczków.

 

Natomiast w kolorowance "dla chłopców" oprócz rysunków do pokolorowania, pod nimi mamy również wypisane zadania i pytania dla dziecka, np.: ile gwiazdek jest na rysunku? bądź pokoloruj światła traktora na żółto... Jest to o tyle atrakcyjniejsze, że mamy możliwość nauki dziecka poprzez zabawę, angażując w wykonywanie prostych zadań związanych z liczeniem, spostrzegawczością, kolorami itp.

Ogromnie przyjemna zarówno dla dziecka, jak i opiekuna, jest nauka połączona z zabawą z tak estetycznie wydaną kolorowanką. Pozostaje zabrać się do pracy, a później podziwiać efekty 

 

 

Wydawnictwo, które angażuje się w akcje charytatywne i różnego rodzaju działania społeczne np.: "Czytaj dzieciom, bo warto", potrafi spełnić oczekiwania najmłodszych odbiorców, którzy są najbardziej wiarygodnymi recenzentami, pozwólmy zatem im poznać MARTEL bliżej.

 

 

Polecamy gorąco!

Mama i Syn (3latka i 9 miesięcy)

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar