2017-09-05

Buty

CONVERSE przedstawia Public Access

 MILEY CYRUS I MAISIE WILLIAMS W SERII PUBLIC ACCESS

PREZENTUJĄ GŁOS I STYL ŻYCIA DZISIEJSZEJ MŁODZIEŻY  
 
 
Converse prezentuje nową serię Public Access, która na piedestał stawia młodość i towarzyszącą jej młodzieńczą odwagę. Premiera cyklu filmów prezentujących styl życia młodego pokolenia i będących jego głosem, zaplanowana jest na 5 września na godz. 18:00 (EST) na kanale Twitter Converse.
 
Public Access, kreatywna platforma, prezentująca niesztampowe idee oraz różnorodne głosy, skupia społeczności, by promować młodych, którzy, poprzez swoje odważne projekty oraz historie, zmieniają współczesną kulturę. Za pośrednictwem różnych kanałów multimedialnych, nieprzeciętne dzieciaki, którym wystarczy dać możliwość rozwijania się, kwestionują status quo i sieją ziarno zmian, by następnie wspólnie dyskutować o swoich pasjach i inicjatywach. 
 
Converse zaprosił do współpracy Miley Cyrus i Maisie Williams jako osobowości uosabiające ducha dzisiejszego pokolenia. Każda z nich stworzy i poprowadzi własne odcinki Public Access. Organiczna i otwarta forma projektu  pozwala gospodarzom wyrazić siebie poprzez zaangażowanie swojego najbliższego otoczenia, w swój unikalny 
i autentyczny sposób. Wspólnie z przyjaciółmi  – mieszanką artystów, wynalazców, aktywistów oraz młodych wizjonerów – każda z dziewczyn zastanowi się nad własnymi celami, wyzwaniami oraz tym, co we współczesnej kulturze liczy się dla nich najbardziej.
 
Odcinek poprowadzony przez Miley Cyrus udowadnia, że duch młodości nie jest definiowany poprzez wiek. Artystka zaprasza do współpracy niesamowite i doświadczone osobowości: 81-letnią akrobatkę cyrkową Carlę Wallenda (ze znanej grupy Flying Wallendas), czy 66-letnią mistrzynię tańca na rurze Gretę Pontarelli. Do Miley dołącza również jej siostra Noah Cyrus, 23-letnia piosenkarka Amine, aktor komediowy Brandon Wardell, raper i piosenkarz z Compton Buddy oraz 19-letnia wynalazczyni Ann Makosinski.
 
Maisie Williams do swojego odcinka z serii Public Access zaprosi przełomowe aktorki: Millie Bobby Brown, Amandlę Stenberg oraz piosenkarkę  R&B – Syd, 17-letniego kucharza Flynna McGarry oraz aktywistów, którzy mówią otwarcie 
o własnych przekonaniach bez względu na wiek.
 
Stawiając na najbardziej inspirujące do działania platformy, światowa premiera serii Public Access zostanie zaprezentowana na Twitterze w pierwszym tygodniu września. Podczas emisji unikalnej serii filmów, wszyscy fani będą mieli możliwość na żywo wyrażać swoje emocje oraz brać udział w dyskusji w czasie rzeczywistym właśnie poprzez platformę Twitter.
 
Public Access będzie dostępny bezpłatnie zarówno dla zalogowanych, jak i niezalogowanych użytkowników Twittera na całym świecie. Fani będą mogli uzyskać dostęp do transmisji na: converse.twitter.com lub poprzez @Converse. Po premierowym pokazie Public Access na Twitterze, każdy epizod będzie można udostępniać oraz oglądać poprzez Youtube.com/Converse oraz Facebook.com/Converse.
 
Odcinki zostały wyreżyserowane przez Andrewa Barchuilona, za charakteryzację odpowiedzialny jest Ian Bradley, natomiast za zdjęcia Tyler Mitchell. 
 
Zapowiedź serii:
 
 

 
Harmonogram emisji na Twitterze Public Access:
Maisie – 5 września godz. 18:00 EST/Youtube i Facebook - 6 września br.
Miley - koniec września / Youtube i Facebook - koniec września br.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar