2017-08-17

RECENZJE REDAKCJI

Luksusowa mgiełka samoopalająca do twarzy i ciała od Eveline Cosmetics

 Pierwszy produkt od Eveline, który nie powalił mnie z nóg jeśli chodzi o zapach :].

 
 
Ale co tam zapach jeśli chodzi o szybką, a zarazem ładną opaleniznę :].
 
 
 
 
Cudowne uczucie ponieważ nie jest to olejek tylko mgiełka - czyli coś co naprawdę lubię podczas upalnych dni. A ta mgiełka to coś więcej niż odświeżenie ciała to luksusowe delikatne opalenie skóry widoczne już po jednej godzinie od aplikacji.
 
Używana codziennie nadaje skórze piękny subtelny, słoneczny odcień - który zwiększa się podczas kolejnych dni i kolejnej aplikacji mgiełki na skórę. Ja używam jej codziennie i efekt widzę :]  Pracuję w biurze, to też rzadko mam możliwość wystawienia swojego ciała na promienie słoneczne. A jeśli już nadarzy mi się ku temu okazja to zawsze coś wyniknie...
 
Dlatego też wskazana jest taka mgiełka, aby troszkę zmienić koloryt skóry :]. 
 
Z resztą poczytajcie co napisał producent :].
 
Unikalna, luksusowa mgiełka samoopalająca do twarzy i ciała pozwala błyskawicznie uzyskać efekt pięknej, naturalnej opalenizny bez smug i plam. Inteligentna technologia bogata w Golden Tan® Innovative System, który w bezpieczny, łatwy i wygodny sposób nadaje skórze złoty, słoneczny odcień. Efekt jest widoczny już po godzinie od aplikacji i utrzymuje się do 7 dni. Systematyczne stosowanie mgiełki sukcesywnie przyciemnia odcień skóry i zapewnia naturalną, równomierną i dostosowaną do karnacji skóry opaleniznę. Nowoczesna formuła jest wygodna w aplikacji i ekspresowo się wchłania. Kwas hialuronowy zapewnia intensywne nawilżenie skóry, a prowitamina B5 głęboko regeneruje, łagodzi i odżywia. Nie brudzi ubrań.
 
 
 
 
100% zadowolenia z efektu opalenizny*.
 
Jeśli użyjecie mgiełki tak jak powinna być używa to myślę, że będziecie zadowolone z efektu jaki uzyskacie dzięki tej luksusowej mgiełce :].
 
 
Wstrząśnij przed użyciem. Mgiełkę rozpyl na ciało i rozprowadź równomiernie dłońmi. Pozostaw chwilę do wyschnięcia. Po aplikacji umyj ręce.
 
Ps. MGIEŁKA NIE BRUDZI UBRAŃ! 
 
 
Dziękuję za możliwość przetestowania :) POLECAM WSZYSTKIM!!!! 
 
____________________
Zapraszam
www.zebratestuje.blogspot.com
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar